Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Un ban Appeal For GP 6.22 by Abraham Elhabib

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14193
Players nickname
Strahinja Reylli
Administrators nickname
Abraham Elhabib
Date
Jul 30, 2023
Time
00:00
Proofs
Zalba na odluku administratora

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
Dobar dan Postovani Mujo i Abrahame dobio sam 30.7.2023 ban za GP 6.22.Ja sam 2 dana pred ban otisao u Vladu da kupim dozvolu za oruzije i ostavio sam svoje oruzije koje sam imao kod sebe u familijarni auto jer nisam imao svoj auto da ostavim ostavio sam ga da mi nebi zaplenili i uhapsili kada sam kupio dozvolu za oruzije pokupio sam to svoje oruzije iz famirijarnog auta to oruzije sam ja bio kupio pritom sam bio 2 rank u familiji a 2 rank sigurno nije imao pristum skladistu oruzija i u familijarnom autu nije imalo ni jedno drugo oruzije sem tog mog sto sam ostavio i posle opet pokupio tog popodneva sam izasao iz familije jer je moj drug pravio familiju taj dan i pozvao me da udjem kod njega i posle nekog vremena mi je taj drug poslao da me je taj lider te familije kacio na forum za GP 6.22 ali nije slikao cele logove nego kada sam samo izvadio iz familijarnog auta ali nije kada sam stavio oruzije u familijarni auto.Postovani Mujo i Abrahame voleo bih da dobijem un ban jer sam stvarno zavoleo ovaj projekat i da igram na njemu.Hvala Unapred
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom