Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
857
Informacije
1. Vaše ime IRL: Emanuel
2. Vaše godine: 20
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Radnim danima zbog posla od 17:30-22:00 (22:30), vikendima sam većinom cijeli dan aktivan.
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): Radnim danima 5 sati, vikendima 8+ sati.
6. Vaš Discord: secretsspectate
7. Vaše ingame ime: Joohn Scallletta
8. Vaš ID: 10718
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?
Bio sam 2 puta već do sad u Admin Team-u, većinom znam kako stvari funkcioniraju, prikupio sam dosta znanja i vještina tako da mislim da mogu obavljati svoje Admin obaveze bez poteškoća. Svojevoljno sam izašao iz Admin Team-a zbog ljetnih obaveza (ljetnji chill), sada kad je to vrijeme prošlo, htio bi se vratiti u Admin Team.
2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam komunikativan, kreativan, spreman pomoći drugima.
3. Koje su vaše najveće slabosti?
Moja jedina i najveća slabost jest da ne volim nepravdu.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Naravno da jesam.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Trenutno nemam biznis, ali ukoliko ću ga kupiti do ulazka u Admin Team, prodat ću ga.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Radnim danima nisam u mogućnosti da budem u 1 smjeni aktivan zbog posla (izuzetak kad sam na godišnjem).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom