Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11502
Players nickname
Bojan Otpisan
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Sep 22, 2023
Time
13:26
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/490146/

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
588
necu komentirat moj jail ne razumijem koja je to prica da ja ne smijem pucati nekoga ko mene roba ako pucam, nemam nista protiv gerita i dobar sam s likom, igrali smo bili i kanter i stvarno je dobar lik, zato ako bi moglo da ako neko veci pregleda i zakljuci da je admin donio pogrenu odluku tako sto nije dao warn sahpu ne zelim da mu se izda kazna niti ista tako jer ponavljam zalbe je jako kompleksna i vjerujem da je jako tesko zakljuciti ju, smatram da nije u redu da sahp krece pucati dok robamo clana state i da je to bio fail s njihove strane, pored toga ulaze mi u hq sa autom i vdmaju me, smatram da ovdje nije donesena ispravna odluka, naravno ne mora biti da sam ja uvijek u pravu i ako ovdje nisam necu se ljutit jer mi jail u igrici ne pravi neki problem i sasvim mi je svejedno, eto detaljnije sam objasnio na samom threadu gdje sam napiso koja su pravila prekrsena i nije nemoguce da mi je mozda i neko od njih promaklo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom