Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
43072
Players nickname
Brando_Momcilovic
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 23, 2023
Time of violation
18:05
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ElERbjV859E

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
326
Kao sto se vidi na snimku svi ovi id-evi su dosli i bejtali u dvoristu nase kuce. Kada smo izasli odbrojali smo 5 sekundi, nakon toga smo opalili paljbu i oni isto na nas samo sto nisu brojali 5 sekundi sto znaci da je to G.P 6.15, molim lepo da se svaki id od ovih sto su bili kazni isto tako i familije u kojoj su onu takodje su zaposleni u drzavnim organizacijama pa molim da se sve detaljno pregleda. Hvala!
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Nakon pregleda dokaza trenutno NE MOGU zakljuciti ovu zalbu.
Zalbu prepustam kuratorima neformalnih organizacija.
Svaki OFFTOPIC bice kaznjen!​
 

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460
Kao sto se vidi na snimku svi ovi id-evi su dosli i bejtali u dvoristu nase kuce. Kada smo izasli odbrojali smo 5 sekundi, nakon toga smo opalili paljbu i oni isto na nas samo sto nisu brojali 5 sekundi sto znaci da je to G.P 6.15, molim lepo da se svaki id od ovih sto su bili kazni isto tako i familije u kojoj su onu takodje su zaposleni u drzavnim organizacijama pa molim da se sve detaljno pregleda. Hvala!
Wow,Self Report na Fam :D
 

Vukasin Legend

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
105
pucao si bio pre svih nas pa smo i mi na tebe to se zove samo odbrana i ti brojis sam na nas 20 kako ne razumes ti ces dobiti za fearp a mi ne cemo dobiti nista
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Kao prvo ti si sam izasao i brojao nama 20 sa puskama znaci nemas strah za zivot onda izlaze jos 5 tvojih i pucaju bez brojanja ja bi zamolio administraciju da se i to kazni i to je samim tim jedno upozorenje na fam hvala lepo
 

Aleksandar Spasic

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
217
Kao prvo ti si sam izasao i brojao nama 20 sa puskama znaci nemas strah za zivot onda izlaze jos 5 tvojih i pucaju bez brojanja ja bi zamolio administraciju da se i to kazni i to je samim tim jedno upozorenje na fam hvala lepo
Ti si glup radite animacije i drzite puske? PG znaci kao prvo niste imali puske u rukama niti ista nas 8 je bilo ili koliko vec sto bi imali strah kada imamo pacire? Odbrojeno vam je lepo i pucali smo vi ste nama uzvratili bez pucanja sto je odma G.P 6.15 sta god da vi radili morate brojati i vi cak iako vas mi pucamo posto vidim da niste uopste upuceni u pravila. Jedini koji mogu da pucaju bez brojanja su policajci ali tek kada neko na njih prvi opuca. Malo procitaj pravila jos koji put pre nego sto pises nesto o istim. Pozdrav
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
303
Ti si glup radite animacije i drzite puske? PG znaci kao prvo niste imali puske u rukama niti ista nas 8 je bilo ili koliko vec sto bi imali strah kada imamo pacire? Odbrojeno vam je lepo i pucali smo vi ste nama uzvratili bez pucanja sto je odma G.P 6.15 sta god da vi radili morate brojati i vi cak iako vas mi pucamo posto vidim da niste uopste upuceni u pravila. Jedini koji mogu da pucaju bez brojanja su policajci ali tek kada neko na njih prvi opuca. Malo procitaj pravila jos koji put pre nego sto pises nesto o istim. Pozdrav
Bato self report na fem hahahah lagan si
 

Sova Avos

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1,066
Moja famelija je ucestvovala tj bio sam i ja tu tako da nisam offtopic
1 Zahtevam da postavi situaciju od pre... jer kao sto vidite oni su vec spremni
I kako to 1 covek moze da broji svima a ima ih tipa 20 on toliko hrabar?, takodjer imam pov gdje sam ovi nisu mu izasli kada je brojao
I gospodin trazi kaznu za sve a svi nisu pucali.
 

Brando Gagic

Player
Player
Joined
Jul 5, 2023
Messages
326
Pokazi sta imas u odbranu ako si igrao po pravilu. Usro si se ko picka sad places mi ovde nemoj nemoj a tu si se kurci u dvoristu i mislio si da smo jazavci neki sad snosi posledice. Dovidjenja nemam sta vise da pricam 3 puta sam pricao sa vama da se smirite. Vendeta posteni momci popricali jednom videli da smo normalni uzivamo u komsiluku a vi kao divljaci pa dosta brate.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom