Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Djordje Pesic

Player
Player
Joined
Jun 3, 2023
Messages
53
Ime: Djole Brutal
Pol: Musko
Starost: 15 godina
Nacionalnost: Srbin
Mesto rodjenja: Amerika
Otac: Gagi Brutal
Majka: Eva Brutal
Tezina: 86.9kg
Visina: 188cm
Boja ociju: Plave
Boja kose: Braon
Tetovaze: Po celom telu
Prednost: oprezan,brz,zestok
Slabost: Mnogo lako se iznerviram


Zivotna prica:200+ reci-Djole Brutal je rodjen u Americi 2003 godine u gradu Los Santos.Njegova Mama je bila direktor FIB-a i poznavao sam sve njene kolege(tajne agente,...).Druzio sam se sa njima vodili su me da posmatram kad su radili obuke, kada su isli da gadjaju da vezbaju itd...Moj tata je takodje bio zamenik FIB-a i bio je jaci od moje mame ali ona je duze u FIB-u od njega.Jednoga dana kada sam bio napolju prisli su mi neki ljudi odeveni u plavo i kidapovali su me i odvezli u njihovo skroviste na pancirima su imali etiketuna kojima pise MarabuntaGrande.Ja sam stigao da pozovem mamu i da joj kazem sta mi se desilo i samo sam stigao da joj kazem da su obuceni u plavo i u tom trenutku su me stigli i oduzeli telefon.Moja mama je odma znala o kome se radi i ceo FIB je digla na noge i krenuli su u podragu za njihovim skrovistem da bi me pronasli, ali Plavi ljudi su bili u prednosti jer su me odveli u neki napusten motel i uzeli me za taoca.Pozvali su FIB i rekli da me drze kao taoca i zatim je moja mama obavestila sve Drzave Organe(Granicna policija, Unutrasnja..).Uputili su se ka tom mestu i kada su stigli nastali su pregovori da se moj zivot spasi.Trazili su 500 hiljada americkih dolara,za uzvrat da ja ostanem ziv.Moji mama i tata su dovezli kombajn iz banke i pokupili u torbama pare i predali su ljduima u plavom cim su dobili pare pustili su mene i krenula je pucnjava.Dosta je bilo ranjeno sa obe strane ali je drzava pobedila i uhapsili su sve ljude u Plavom i ja sam se vratio svojoj mami i tati.Posle toga sam ja naucio da pucam iz vatrenih oruzja itd.. Niko nije smeo vise da me dira posle ovoga.Tako sve do dan danas.



Ishodi:

-Djole moze voziti svaki offroad auto do 50km/h off road.
-Djole moze koristiti ilegalna oruzija (XXX Oruzije).
-Djole moze ici u bilo kom trenutku 1v2 zbog iskustva u Kriminalnim Dogadjajima
-Djole moze koristiti bilo koje heavy oruzije zbog svojeg treninga i pucanja.
-Djole moze da pretrazuje i vezuje i sa druge strane zrtve.
-Djole ne mora tražiti više od jednog dobrog razloga da bi nekog ubio (Izdati uslov brojati 5 sekundi i poštovati pravila)
-Djole nosi nekada nosi Kamericu, kako bi osigurao POV u svim situacijama.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,033
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom