Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader aplikacije Marabunta Grande | Strahinja Dior

Rejected
Status
Not open for further replies.

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
1.Vase ime IRL:Strahinja
2.Vase godine:15
3.Vremenska zona:GMT +2
4.Prosek online po danu:6+
5.Vas Discord:Strahinja Diioorr#5049
6.Vase ingame ime:Strahinja Dior
7.Vas ID:39751

Dodatne infomacije
1.Leader za Marabunta Granade
2.Zasto zelite biti Lider ove specificne organizacije?(Navedite 3 razloga uz obljasnjenje)
1)Od kada sam usao na server uvek sam vise voleo kriminalne organizacije,te mi je san da vodim jednu.Proveo sam mnogo vremena u kriminalnim organizacijama te sam gledao kako ih vode i ucio na njihovim greskama to jest gledao sta je odradjeno dobro a sta ne pritom sam bio i HC u nekim kirminalnim organizacijama pritom imam dosta iskustva
2)Zelim biti Leader Marabunte kako bih nadam se napravio jednu odlicnu organizaciju koja bi pobedjivala na akcijama te bila sve poznatija jednog dana dok budem leader
3)Imam dosta prijatelja koji bi bili super HC,i pomagali bi mi te verujem da nebi bilo nikakvih problema na bilo kojim akcijama
3.Vas savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji?
Pred ulazak u organizaciju ljudi bi bili ispitani da nebi nabili warn organizaciji.Pokusao bih se sprijateljiti sa sto vise kriminalnih organizacija da bi zajedno radili akcije poput talackih situacja.Toksicnost bi bila zabranjena kod mene u organizaciji.Podeli bih clanove u timove:tim za grafite i tim za turf.Naravno za aktivnost cu deliti rank up,a za neaktivnost rank down.Prihvatao bih kritike clanova ako sam nesto pogresio.Smanjio bih ispitivanje preko diskorda(bubice) da bih se sto vise uziveli u RP.Imao bi rank koji bi se zvao,,Turf Leader'' koji bi bio odgovoran za vodjenje turfa davanje saveta clanova iz ,,Turf" tima.Tokom akcija hteo bih da clanovi na radio govore sam sta se desava na toj akciji naprimer informacije da govore sta se desava upravo na akciji itd.Davao bih bouse clanovima koji zasluzuju.Zeleo bih kvalitetan Rp tokom talackih situacija,pljacki prodavnica i gun shopa.

Rankovi:

1.suspend
2.Newbie
3.Junior
4.Senior
5.Ghetto Team
6.Graffit Team
7.Graffit Team Leader
8.Turf Team
9.Turf team Leader
10.Capo
11.O.G
12.Co-Leader
13.Leader


HVALA NA CITANJU.SRECNO SVIM KANDIDATIMA
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom