Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3780
Players nickname
Lukas Ashe
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 22, 2023
Time
17:00
Proofs
xxx

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
Pozdrav dobri ljudi,

Evo nas opet deja-vu ali ovog puta ste pogresili a ja cu da se borim do kraja jer apsolutno ne postoji sansa da se 2x pravi ista greska.

Elem, meni ste rekli da sam "kupovao na twinku" a Vaji ste rekli da je "pomagao"

Pa ajde da vidimo sta smo to kupovali i gde je taj "famozni" item ili o cemu se tu vec radi, da saznaju svi dobri ljudi ovog servera pa i ja koji ne znam ni sam sta sam kupio a vi znate ocigledno i nadam se da cete da mi pomognete da saznam i ja.

Moja predpostavka je da vi ciljate na "car sharing" (ZIPCAR) koji je kupljen sa aukcije zajednickim parama koje smo pozajmljivali od koga smo stigli i kako smo stigli, ja za to sve imam dokaze, dokumentovano + in-game logovi su tu da potvrde moju pricu.

17.04.2023 - Vajo 1015 ID kupuje sa aukcije car sharing "Carenda" za 641.000.000$ sav novac skupljen preko fam balansa koji je Vajo podigao za bidovanje - nakon toga biznis preuzima Niksa id 12925 i krece skupljanje drugog dela novca za jos jedan biznis auto radionica ili car sharing ->

05.05.2023 - Vajo 1015 ID kupuje sa aukcije car sharing "Zipcar" za 513.500.000$ sav novac ponovo prikupljen na isti nacin preko fam balansa pozajmljen od nasih prijatelja iz porodice i van porodice kao i prodaja svih nasih itema koje smo posedovali.

Tog istog dana nakon aukcije po dogovoru Vajo odlazi u porodicu "Vendetta" gde uplacuje Kaynu 100.000.000$ (raniji dogovor da ne bida na car sharing a za uzvrat ce dobiti 100.000.000$ od nas) - moze da se proveri preko logova da je uplaceno njima a Kayn verovatno podigao te iste pare.

Ubrzo nakon aukcije par dana Vajo id 1015 prebacuje car sharing "Zipcar" meni ID 3780 po drzavnoj ceni (sto nije protiv pravila) - i biznis ostaje kod mene od tog dana do dana danasnjeg dok su drugi carsharing "Carenda" Vajo i Niksa prebacivali vlasnistvo po potrebi u zavisnosti ko je i kada koliko bio aktivan in-game.

E, sada dolazimo do dela gde ja mislim da vi smatrate da smo mi nesto prodali/kupili ili kako god vi to gledate ->

S' obzirom da je Vajo imao deo novca koji je ostao nakon kupovine i uplate Kaynu tih 100.000.000$ mi smo se dogovorili da Vajo meni isto uplati 100.000.000$ kako bih uzeo auta za sharing jer ja u tom trenutku nisam imao nikakva auta i sav taj novac je upotrebljen da se ista auta za sharing kupe - isto to mozete proveriti ingame Ferrari Italie su kupljene sto iz salona sto od drugih igraca.

Mi smo od tog dana do dana danasnjeg skoro sve dugove vratili svima koji su nam pozajmili onda kada smo skupljali.

Ja ovde sada prilazem neke dokaze "Tabele" gde smo mi vodili evidenciju ko nam je koliko dao, kome trebamo vratiti i vi naravno mozete sve to proveriti in-game da su svi ti ljudi dobili nazad ono sto su dali.


dokaz 1 — Postimages - Ovde recimo mozete da vidite malo pre kupovine drugog car sharinga (taj koji je zavrsio kod mene na kraju) - kako smo pravili spisak ko je kako uplacivao na fam balans i tako smo pisali kome trebamo kasnije vracati.

Pozajmica 1 — Postimages - Ovde se takodje vidi proces prikupljana i evidencija

Pozajmica 2 — Postimages - Takodje i ovde

dugovi 2 — Postimages - Evo i tabele na kraju jedan deo koji je bio uplacen nam kako bismo kupili te biznise i da znamo kome sta trebamo vratiti.


Znaci, mi smo se skinuli goli, prodali sve sto smo imali, danima sakupljali pare da kupimo te biznise kupili sve na legalan i posten nacin i sada dobijamo Vajo i ja ban za 1.6 - ja sam navodno kupovao opet nesto na twinku a on je "pomagao"

Pa nismo mi veverice ljudi, znamo koliko smo truda i vremena ulozili u sve ovo da bi ja licno bio tako glup da bilo sta kupim i ugrozim sve to, lepo sam objasnio ovde kako smo dosli do para, kako je biznis presao na mene i kako je Vajo uplatio 100m da kupim auta.

Sada je red na Vas da fino ovde napisete sta sam ja to "kupio" posto vi imate verovatno neke dokaze (ako ih imate uopste lazni su jer nismo nista kupovali)


Molim vas da me prosvetlite i da mi pokazete gde mi je taj "item" ili sta god to sto tvrdite i za smo kaznjeni da svi ovde vide i znaju sta sam ja to kupio i kako mi je Vajo pomogao.

Na mom accountu nema ni jedan item, nikada nisam nista kupio, sve vreme smo vracali dugove, najskuplji item koji imam na sebi je bandana od 2m koju sam takodje dobio na poklon.

Pre nego sto mi napisete "Odbijeno, ostajes banovan" ili nesto slicno budite transparentni i direktni kao sto jeste i evo svima ovako javno stavite do znanja sta sam ja to kupio i kako sam prekrsio 1.6.

A ja cu u medjuvremenu sacekati i Mazhor da pregleda sve i da dobijem i njegov odgovor.

Hvala unapred.
 

Djuka Yipp

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
161

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Ako Siya Ashe dobije unban nakon sto je na svoja 2. racuna, na mainu kupovao za RL pare, na twinku mu igrao sin i kupovao za RL pare, dobije UNBAN. Onda ovaj server nema vise smisla, grupa ljudi dopusta pojedincima da rade sta god zele. Ako ja ne mogu da dobijem unban za istu stvar kao sto se i njemu dogodilo(igrao mi je mali brat na racunu) onda ne moze ni on. On moze dobiti unban na twinku nakon sto mu sin rpa na serveru (ista situacija kao kod mene)(MAIN BANOVAN ZA G.P 1.6) i nakon svega toga ja ne mogu. Gdje je tu postenje? Hvala.
 

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Kako je moguce da on uopce dobije unban na twinku nakon sto mu je sin igrao na racunu i to je dobio bez da je pisao zahtjev za unban/žalbu na administraciju. Zašto ja ne mogu dobiti unban za istu stvar?? Mene Mujo i Abraham blokiraju kada im lijepo objasnim situaciju u DM na discordu.
 

Grandroleplayzivot420

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
6
Kako je moguce da on uopce dobije unban na twinku nakon sto mu je sin igrao na racunu i to je dobio bez da je pisao zahtjev za unban/žalbu na administraciju. Zašto ja ne mogu dobiti unban za istu stvar?? Mene Mujo i Abraham blokiraju kada im lijepo objasnim situaciju u DM na discordu.
bravo, pa i ostale, samo bi pare hteli
 

beli1389

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
44
Kako je moguce da on uopce dobije unban na twinku nakon sto mu je sin igrao na racunu i to je dobio bez da je pisao zahtjev za unban/žalbu na administraciju. Zašto ja ne mogu dobiti unban za istu stvar?? Mene Mujo i Abraham blokiraju kada im lijepo objasnim situaciju u DM na discordu.
Zato što je u njegovom slučaju korišćen njegov POV znači neko je skinuo njegov POV i prijavio ga za G. P. 1.1 toliko dugo igraš sa serveru a ne znaš da se ne sme koristiti POV nečiji, tebe su skontali preko logova da si šerao akaunt i to je to nemoj plakati kao pičkica ovde nego gledaj svoja posla.
 

Petra Loco

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
157
Zato što je u njegovom slučaju korišćen njegov POV znači neko je skinuo njegov POV i prijavio ga za G. P. 1.1 toliko dugo igraš sa serveru a ne znaš da se ne sme koristiti POV nečiji, tebe su skontali preko logova da si šerao akaunt i to je to nemoj plakati kao pičkica ovde nego gledaj svoja posla.
ajde ne pravi mi se ti pametan, on je taj pov u njegovom slucaju okacio sam, sam je sebe prijavio, a kod mene nema logova kakvi logovi sine kad je uslo se na racun sa iste lokacije, kakve dokaze on ima da mi je brat igrao na racunu poslije mog prvog unbana… i ne vidim sta si se ti pronasao u mom tekstu uvrijedenim pa mene vrijedas, dijete
 

beli1389

Player
Player
Joined
Apr 8, 2023
Messages
44
ajde ne pravi mi se ti pametan, on je taj pov u njegovom slucaju okacio sam, sam je sebe prijavio, a kod mene nema logova kakvi logovi sine kad je uslo se na racun sa iste lokacije, kakve dokaze on ima da mi je brat igrao na racunu poslije mog prvog unbana… i ne vidim sta si se ti pronasao u mom tekstu uvrijedenim pa mene vrijedas, dijete
2 puta unban za 1.1 hoćeš
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom