Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22125
Players nickname
Lil Bumbi
Suspect ID
27606
Date of violation
Sep 26, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=z6TVcu16-io

Yoshida

Player
Player
Joined
Feb 3, 2023
Messages
117
Ovako sumanj da je prebacila osoba Gun Store pred ban (PC Check) da se provere datum i dan bana da li su slicni i i cena za kojuje Gan Store prodat da se proveri do detalja hvala vam.
Bumbi, preporucio bih ti da se drzis black marketa, jer za ostalo nisi sposoban, da se samo prisetim onog tvog cheata danas u areni ?
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Ovako sumanj da je prebacila osoba Gun Store pred ban (PC Check) da se provere datum i dan bana da li su slicni i i cena za kojuje Gan Store prodat da se proveri do detalja hvala vam.
Kako je neko mogao da zna da će pasti pc check zbog navedenih stvari, a ban evading je koliko znam je to da uradis namerno kada znas da ćeš dobiti ban pa da sacuvas stvari.
 

Vaso.

Player
Player
Joined
Jul 31, 2022
Messages
262
Pa mogao je da zna jer je znao da to ima
i da je cheatovo (nije jer nije debil) nije baba Vanga da predvidi i ubode prstom u kalendar i kaze e tad ce me pc checkaju. Ako je ocekivo pc check i zna da se pc check za neke sitnice padne (searchovanje,possible illegal redux,dc server) mogo je da prebaci
 

John Frantelli

Babo
Player
Joined
Jul 24, 2023
Messages
434
Kako je neko mogao da zna da će pasti pc check zbog navedenih stvari, a ban evading je koliko znam je to da uradis namerno kada znas da ćeš dobiti ban pa da sacuvas stvari.
ne on se ponado ev ide gunshop na aukciju sace biti moj,i da sisa kurac drugima
 

sasa123

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
24
i da je cheatovo (nije jer nije debil) nije baba Vanga da predvidi i ubode prstom u kalendar i kaze e tad ce me pc checkaju. Ako je ocekivo pc check i zna da se pc check za neke sitnice padne (searchovanje,possible illegal redux,dc server) mogo je da prebaci
Ne gubi se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom