Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za National Guard | Miro Ljubicc

Rejected
Status
Not open for further replies.

Hrgi

Player
Player
Joined
Nov 18, 2021
Messages
98
Informacije

1. Vaše ime IRL: Marko
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 3-9h
5. Vaš Discord: Hrgi
6. Vaše ingame ime: Andelko sosa
7. Vaš ID: 13053

Dodatne informacije

1. Lider za..... NG [
National Guard]
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1 Prosao sam sve drzavne organizacije (
NG, FIB, SAHP, LSPD, EMS, GOV) i smatram da imam iskustva. u skoro svakoj organizaciji sam bio vrhovna komanda ili blizu iste. Razdoblje koje sam proveo u NG-u mi je jako prijalo i zato se prijavljujem za lidera. Naravno mislim da znam pravila servera jako dobro i smatram da su ona od velike vaznosti kako bi organizacija funkcionirala i bila uspjesna.

2.2 Kao lider zalagao bih se za ravnopravnost i pravednost u organizaciji, ali najvise bih se zalagao za poslusnost svih calnova iste.

2.3 Smatram se dobrim autoritetom i mislim kako je bitno ne samo biti autoritet i lider clanovima organizacije, vec se i ponasati prema njima kao poznanik (kada situacije nisu ozboljne). Takodjer mislim kako je od kljucne vaznosti imati postovanje prema svim drugim organizacijama i njihovim clanovima sto smatram kljucnim za uspjesan rad organizacije.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

3.1 Komunikacija u samoj organizaciji bi bila iskljucivo profesionalna i po RolePlay-u.


3.2 Takodjer bi organizirao obuke novih specijalnih jedinica, koje bi bile pomno nadgledane od strane visih komandi.

3.3 regrutacije novih clanova bi bile redovne jer za organizaciju kao sto je
NG je po meni najbitnije ljudstvo.

See the source image
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom