Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader Aplikacija - National Guard I Lovro Ravich

Rejected
Status
Not open for further replies.

Lovro Ravic

𝓹𝓮𝓷𝓭𝓲𝓷𝓰 𝓻𝓮𝓽𝓲𝓻𝓮𝓶𝓮𝓷𝓽
Player
Joined
Sep 23, 2022
Messages
138
1. Vaše ime u RL: Lovro


2. Vaše godine: 16


3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 3h-6h


5. Vaš Diskord: .lovro.


6. Vaše Ingame ime: Lovro Ravich


7. Vaš ID: 29568

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Lider za National Guard





2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)





2.1. Prije svega, hvala svima na čitanju moje aplikacije. Na ovom projektu igram preko godinu dana, u tih godinu dana sam imao dosta uloga u istom poput administratora,zamjenika, HC u organizacijama itd. Od uvijek su mi se svidjele državne organizacije, zato sam i ulagao dosta truda svaki put kad sam bio u istima, a ovaj se put želim oprobati u ulozi Leadera. Oduvijek mi je to bio neki cilj, a mislim da sam sada veoma spreman na tako nešto jer znam svaki kutak državnih organizacija.





2.2. U prijašnjim legalnim organizacijama kojima sam bio, sam većinom vodio neke manje jedinice kao što su: Intervention Unit u LSPDu, SWAT u LSPDu, MOSSAD u FIB-u, UK u GOVu i Bolnicu u EMSu. Ta uloga vođenja manjih jedinica mi se jako svidjela te mi je išlo, uspio sam sastaviti složenu i organiziranu jedinicu. Zato se sad želim okušati u vođenju cijele organizacije. Vjerujem da sam dosta naučio o vođenju ljudi te bih to htio primijeniti na jednog legalnoj organizaciji kao što je National Guard.



2.3. Moj cilj je da svo znanje prenesem na svoje članove i da steknu iskustvo i vještinu kako bi to znanje mogli primjeniti u situacijama gdje je to neizbježno. Također je jako važno dijeljenje iskustva kroz smjenu s kolegama te bi zato sastanke imali jako često. Svačije mišljenje bi se važilo, ukoliko bi bilo nekih sukoba među kolegama, moji zamjenici i ja bismo razmotrili cijelu situaciju i pokušali bismo pomiriti ljude. Svaki vid vrijeđanja bi bio sankcioniran istog trena.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:



3.1 Uveo bih uniforme i opremu za svaki rank u organizaciji koje bi se ljudi trebali pridržavati. Vjerujem da je organiziranje same organizacije najbolja stvar za kvalitetan rad te dug opstanak organizacije. Puno pažnje bi zapravo obraćao na ovakve stvari, jer sam iz puno primjera u legalnim organizacijama kojima sam bio, vidio da se ne poštuje uniforma i oprema koja je zadana za taj rank od strane lidera i high commandi. Tko se ne bi pridržavao uniforma bit će blaže kažnjen


3.2 Svaki član bi se tretirao isto, bio HC ili rank 1. Niti jedan član ne bi bio pod "mojom zaštitom". Tko pogriješi nešto, pogriješio je, dešava se svakome. Naravno bio bi blag prema novim igračima, i također bi rekao svojim HC rankovima da budu također blaži prema novim igračima.


3.3 Svaki član organizacije bi vodio svoj takozvani dnevnik ili kako nam je svima poznato "patrol log". U njega bi zapisivao neke osnovne informacije kao što su kada je stigao na dužnost, kada se odjavio, što je uzeo, što je vratio, na kojim događajima je bio itd. Vođe svojih jedinica će biti zaduženi da detaljno pregledavaju patrol logove članova. Supervisori i SAHP Training Directori bi obučavali ljude, svaka obuka će biti nadgledana od strane HC.

3.4 Rankovi koji bi bili u SAHP-u:


1 Suspenzija

2 Razvodnik

3 Vojnik na Obuci

4 Mlađi Vojnik

5 Vojnik

6 Stariji Vojnik

7 Vojnik III. Klase

8 Vojnik II. Klase

9 Vojnik I. Klase

10 Zastavnik

11 Zastavnik I. Klase

12 Air Support Junior

13 Air Support

14 Kobra na Obuci

15 VP na Obuci

16 Kobra

17 Vojni Policajac

18 Kobra SSJ

19 VP Senior

—————High Staff—————

20 Supervisor

21 Air Support Alfa

22 Vodja Kobra

23 Načelnik VP

24 Poručnik

—————High Command—————

25 Kapetan

26 Major

27. Pukovnik

28. General Pukovnik

29 Zamjenik Generala

30 General


3.5. Kodovi

10-1 - Sve jedinice se vracaju u bazu po naredjenju komandnog osoblja.
10-2 - Negativno.
10-3 - Prekid razgovora na radiu.
10-4 - Potvrda
10-5 - Ponovite poslednji prenos.
10-6 - Zanemarite poslednji prenos.
10-7 - Pauza.
10-8 - Povratak sa pauze.
10-9 - Ranjen drzavni sluzbenik!
10-10 - Pucnjava u toku.
10-20 - Trenutna lokacija?
10-33 - Hitno potrebna podrska!
10-35 - Ranjen gradjanin!
10-99 - Situacija je završena!


Kod A -> Pad igre


Kod B -> F8 i U (čujem te u glavi)
Kod C -> Admin u prisustvu, pauziran RP


Kod S -> Prate nas sumnjiva vozila, mogući rob ili kidnapiranje
Kod P -> Dosta vozila, moguća pljačka, upad u FZ





3.6. Radili bismo evente poput plivačke utrke, biciklističke utrke… uz pomoć LifeInvadera jer te utrke rade RP puno zanimljivijim te bismo pomogli time LifeInvaderu s njihovim poslom.


3.7. Maksimalno bi se svi držali pravila i pazili da ne radimo greške. Na smijeni bi se nosile samo balaclave kao sto i glasi pravilo. Svi bi bili obučeni najbolje moguće da budu spremni na sve.



3.8. Na našem discord serveru bi bile aplikacije koje bi se pregledavale svaki tjedan, svatko tko je prošao aplikaciju će se javiti Zamjeniku ili meni za ispitivanje i interview. Dok im se ne bi održala obuka bi bili na ranku Suspend da ne rade greške tokom rada.


3.9. Mogu odmah sad garantirati, ukoliko biste mi dali sansu pri vođenju organizacije poput NGa pokazao bih se sposoban za to. Imam vec slozenu i spremnu ekipu koja bi mi mogla pomoci u ostvarivanju mojeg cilja.





Hvala što ste izdvojili svoje vrijeme da pročitate moju prijavu. <3


Sretno svim kandidatima!

-Lovro Ravich
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom