Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader Aplikacija za National Guard | Luka Hadzizdravkovicc

Rejected
Status
Not open for further replies.

luka hadzi

Player
Player
Joined
Sep 25, 2023
Messages
51

Informacije

1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-6h (vikendom 10h i vise)
5. Vaš Discord: lukaa44396
6. Vaše ingame ime: Luka Hadzizdravkovicc
7. Vaš ID: 44396

Dodatne informacije:

1. Lider za: National Guard (NG)


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


-Zelim postati lider zbog svog velikog iskustva u National Guard kao i u ostalim drzavnim organizacijama. Poznajem strukturu svih organizacija cesto sam bio High command-a u svim organizacijama. Poznajem sva pravila grada i nacine na koja bi National Guard trebala da radi i vrsi dužnost.

-Zelim postati lider zato sto imam dobru sposobnost i znanje koje bi clanovi imali postovanje prema meni i drugim kolegamam takodje odnos prema radu takodje dosta bitan. Kao lider bi moje znanje i moje vestine prenosio na pripadnike vojske.

-Zelim postati lider jer mislim da bih napravio dobre I sposobne vojnike kao i buduce vojne staresine. Moj cilje je da pomognem sto vise ljudi I d aim izadjem u susret zeleo bih da im pomognem jednog da na oni da budu vojne staresine.

-Zelim postati lider mi je NG jedna od najlepsih organizacija sa razlogom jer je odvojena i ima neki svoj mir I obavezu da pomaze drugim organizacijma. NG ima prirodnu slobodu gde vojnici mogu najbolje nauciti posao a ja bi im pomogao u tome.​





3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Postarao bih se da svaki pripadnik vojske dok je na smeni bude maksimalno ozibljan, posvecen poslu, da odgovra na zahteve vecih cinova i da bude disciplinovan.

-Dodao bih nove sluzbe i jedinice u redove vojske ( Vojnu policiju, VBS, Specijalnu jedinicu kobre, Vojnu strazu, Vojno vazduhoplovstvo ) koje bi radile svoja zaduzenja i pomagali jedni drugima svako bi imao svoje radno mesto i sektor rada.

-Vojna Policija bi bila zaduzena za sigunost i ocuvanje vojne baze kao I samih pripadnika vojske. Radili bi opasne i teske zadatke ali za to bi detaljno bili obucavani i spremani. Radili bi u saradnji sa VBS-om izvestaje bi podnosli direktno njihovom komandantu I generalu

-VBS (Vojnobezbednosna služba) bi bila unapredjenija vojna policija ona bi se bavila i diplomatskim temama ne bi radila samo na terenu ona bi imala vise funkcija i njeni pripadnici bi direktno odgovarali samo generalu i njemu davali izvestaje. Oni bi najvise ostvarivali saradnju sa drugim drzavnim organizacijama i davala im ispomoc kada je to neophodno. Uz vojnu policiju i Kobre visili bi neprekidno pruzanje zastite generalu i ostalim pripadnicima vrhovne komande. Pored svega toga oni bi se bavili specijalnim obavestajnim radom.

-Specijalna jedinica Kobre bi bila zaduzena za obezbedjenje vrhovne komande I Generala isla bi na specijalne akcije koji se zahtevaju od njih to bi bila osrednja specijalna jedinica sa specijalnim zadacima koje niko ne bi radio samo su oni spremini da ih izvrse. U slucajevima kada je potrebna pomoc nekoj drugoj drzavnoj organizaciji oni bi odma regaovali I izasli u ispomoc kolegama kojima je potrebna pomoc. Ulazak u kobre ne bi bio ni malo lak bio bi naporan I tezak ali bi bila velika cast nazvati se pripadnikom Kobri.

-Vojna Straza bi bila zaduzena samo za obezbedjivanje podrucija vojne baze to bi im bila glavna I jedina aktivnost pored odlazenja na akckije kada je to nepohodno.
Odgovaraju samo njihovom komandatu.

-Ratno vazduhoplovstvo bi bila odvojena jedinica za avijaciju vazdusni tansport za podrsku sa neba i zbog osnovnih potreba transporta, evakuacije, ividjanja.

Činovi:

30. General
29. General Armije (Vrhovna komanda)
28. General Pukovnik (Vrhovna komanda)
27. General Major (Vrhovna komanda)
26. Pukovnik (Vrhovna komanda)
25. Major (Vrhovna komanda)
24. Komadant jedinice (Vrhovna komanda)
23. Zamenik Komandata jedinice (Komanda)
22. VDS (Vojnobezbednosna sluzba)
21. Kapetan I klase (Komanda)
20. Kapetan (Komanda)
19. Komandir Jedinice (Komanda)
18. Potporucnik (Komanda)
17. Potporucnik (Komanda)
16. Kobre (specijalna jedinica)
15. VP ( vojna policija)
14. Ratno Vazduhoplovstvo (RV)
13. Zastavnik I klase (Podoficr)
12. Zastavnik (Podoficr)
11. Stariji vodnik I klase (Podoficr)
10. Stariji vodnik (Podoficr)
9. Vodnik I klase (Vojska)
8. Vodnik (Vojska)
7. Mladji Vodnik (Vojska)
6. Desetar (Vojska)
5. Razvodnik (Vojska)
4. Vojna straza (Vojska)
3. Vojnik (Vojska)
2. Vojnik na obuci (Vojska)
1. Suspendovan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom