Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
47548
Players nickname
Miha_Vaske
Administrators nickname
Nikolina_Ashford
Date
Sep 30, 2023
Time
21:30 / 00:00
Proofs
https://imgur.com/zLRSkGK

Vitaly

Player
Player
Joined
Sep 30, 2023
Messages
3
Draga administracijo sve razumem i prihvacam krivicu znam da kolega koji me je okacio ima IC nesto protiv mene te pokusava ovako da se osveti gde mi je to priznao..

Kao sto se na snimku moze videti nikoga nije bilo pored nas te nisam mislio na osobu vec na auto i nisam se nadao da mogu sebi ovoliki problem napraviti za ovakvu stvar izgovorenu u afektu..Ovo mi je prva kazna te se duboko izvinjavam na krsenju pravila..

Unapred zahvalan Vitaly Mikhailov.
 

ᴍɪʜᴀ ᴠᴀꜱᴋᴇ

𝐕𝐨𝐥𝐢𝐦 𝐬𝐯𝐞 š𝐭𝐨 𝐯𝐨𝐥𝐞 𝐦𝐥𝐚𝐝𝐢
Player
Joined
Feb 20, 2023
Messages
214
Draga administracijo sve razumem i prihvacam krivicu znam da kolega koji me je okacio ima IC nesto protiv mene te pokusava ovako da se osveti gde mi je to priznao..

Kao sto se na snimku moze videti nikoga nije bilo pored nas te nisam mislio na osobu vec na auto i nisam se nadao da mogu sebi ovoliki problem napraviti za ovakvu stvar izgovorenu u afektu..Ovo mi je prva kazna te se duboko izvinjavam na krsenju pravila..

Unapred zahvalan Vitaly Mikhailov.
nemoj da lazes sad tu na forumu, psovao si majku tom liku sve se lepo vidi i cuje... sve si mi lepo priznao da si mu opsovao, da nisi bio toxic nebi te kacio. Fino sam ti lepo da cu te poslat na suncanju ako se budes kurcio....
 

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
293
nemoj da lazes sad tu na forumu, psovao si majku tom liku sve se lepo vidi i cuje... sve si mi lepo priznao da si mu opsovao, da nisi bio toxic nebi te kacio. Fino sam ti lepo da cu te poslat na suncanju ako se budes kurcio....
aj dete gledaj svoja posla, nabijas svom ban kao da si neko mudo a zapravo npc teski ajde malo i ti na sunacnje
 

luka hadzi

Player
Player
Joined
Sep 25, 2023
Messages
51
dobar je lik mislim da treba da nastavi sa rp svakom se desi da izleti neka reč
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom