Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22361
Players nickname
Markus Marquez
Suspect ID
43895
Date of violation
Oct 3, 2023
Time of violation
11:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=h-CHiq2zwQQ

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
440
kako mozete da me robate u kuci zelim da se kazni familija ovo je warn na familiju robaju me u dvoristu ovo niko nikad nije radio u gradu ovo se zna da je strogo zabranjeno
 

Mr Black00

Player
Player
Joined
Oct 7, 2022
Messages
92
Druze dozvoljeno je robanje van dvorista,lepo smo ti rekli da napustis dvoriste,ali ti ne slusas, i ne plasis se za svoj zivot.pozz
 

Mr Black00

Player
Player
Joined
Oct 7, 2022
Messages
92
Allene samo molim te proveri ovog decka,mislim da mu je ovo drugi forum nalog,mislim da mu je prvi banovan,hvala
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
440
lopovcine jedne smrdite tamo nemate ni jedan event osvoje treba da vam se skine sve neformalna sve nemate rp nista kradete pobegli iz grada dok sam ovde u gradu necu prestati da vas razvaljujemo
 

Basara

https://giphy.com/gifs/NLpe9LF1wAaVWhOna8
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
68
lopovcine jedne smrdite tamo nemate ni jedan event osvoje treba da vam se skine sve neformalna sve nemate rp nista kradete pobegli iz grada dok sam ovde u gradu necu prestati da vas razvaljujemo
Ja trenutno nisam na bubici al kontam da ti se svi smeju u voicu
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
440
molim da mi se sve proveri i da se proveri cela familija wolwes balkan njihovi logovi kako sa twinki familijom napadaju svoj druglab to je timovanje nema rp situacije nigde
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
440
nemate ni jedan event osvojen kradete po gradu nemate nista nemate aktivnost molim da se ovakvim familijama skine neformalna
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom