Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39967
Players nickname
Pedja Svrsic
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Oct 4, 2023
Time
00:00
Proofs
//

Pedja_Neskovic

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
26
Dobar dan,hteo sam da se pozalim na Ban. Dobio sam ban za G.P. 1.4 iako ja samo imam jedan nalog Pedja Svrsic(39967). Jedno vreme sam igrao na epic gamesu i tu smo ja i prijatelj igrali na istom social clubu jer nismo znali da se to ne sme i nismo znali pravila.Posle nekog vremena sam kupio na enebi gta 5 i tu sam otvorio novi social club i nastavio normalno igrati ne znajuci da se mora javiti. Moj drug Samir Poplava(39588) je nastavio igrati na epic gamesu,a posle nekog vremena je i on kupio gta na rockstaru i nastavio normalno igrati. Nismo znali da trebamo javiti.Tada sam dao acc drugom drugu koji je prestao igrati i dao mi rockstar i sifru. Posle nekog vremena Samir je dobio ban i napravio twinki(samo 2 naloga). Ja koji imam 1 nalog sam danas presao na stari epic games kako bi mogao ubacivati reduxe i te stvari. Opet nisam znao da trebam da javim da se prebacujem na drugi social club.I eto sad sam banovan i ne znam sta da radim.Ako hocete uklonite mi sve stvari sa naloga nije mi bitno. Ja zelim da igram na ovom projektu. Ako treba kaznite mene,a ne mog druga. Ja sam kriv za sve.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom