Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Bloods Street Gang|Luka Hadzizdravkovicc

Rejected
Status
Not open for further replies.

luka hadzi

Player
Player
Joined
Sep 25, 2023
Messages
51
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-6h radnim danima|8-9h vikendom
5. Vaš Discord: lukaa44396
6. Vaše ingame ime:Luka Hadzizdravkovicc
7. Vaš ID: 44396

Dodatne informacije

1. Lider za Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
  • Nikada do sad nisam vodio Crime organizaciju i voleo bih se okusati u tome. Imam proverenu ekipu ljudi koji bi samnom vodili organzaicaju i uveren sam da bi smo uveli i veliki nivo RP-a.
  • Imam bogato iskustvo u bilo kojim organizacijama bilo to Crime ili State i dobro sam upoznat sa pravilima.
  • Imam mnogo ideja za poboljsavanje RP u GANG-u, zelim redovno da oranizujem situacije gde radimo RP sa clanovima STATE-a. Takodje zelim da se okusam kao lider vecine organizacija na serveru i ovo bi bio jedan korak blize upotpunjavanju te zelje takodje.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Veci broj talackih situacija gde zapravo pregovaramo i radimo RP a ne samo forme radi i aktivnosti.
  • Povecan broj gang aktivnosti, pljacke prodavnica, napad na FZ gde opet dolazimo i RP situaciju sa clanovima State organizacija.
  • Organizovanje odbrane GETA od upada State organizacija i njihovih patrola, zelimo da pokazemo nadmoc CRIME sistema u drzavi.
Svako dobro,

Rankovi:
13.Leader
12.Co leader
11.O.G
10.Turfer
9.Glavni Gangster
8.Grafiti team Leader
7.Grafiti team
6.Gangster
5.Godmann
4.Coolboy
3.Associate
2.Newbie
1.Suspended




Hvala na čitanju moje prijave i svima želim dobro
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom