Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader Blood Streett Gang|Luka Hadzizdravkovicc

Rejected
Status
Not open for further replies.

luka hadzi

Player
Player
Joined
Sep 25, 2023
Messages
51
1. Vaše ime IRL: Luka
2. Vaše godine: 14
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-6h(radnim danima)|vikendom 8-9h
5. Vaš Discord: lukaa44396
6. Vaše ingame ime: Luka Hadzizdravkovicc
7. Vaš ID: 44396

Dodatne informacije

1. Lider za Blood Street Gang
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
  • Nikada do sad nisam vodio Crime organizaciju i voleo bih se okusati u tome. Imam proverenu ekipu ljudi koji bi samnom vodili organzaicaju i uveren sam da bi smo uveli i veliki nivo RP-a.
  • Imam bogato iskustvo u organizacijama i u RP-u Znam dobro pravila i za State i za Crime
  • Imam mnogo ideja za poboljsavanje RP u GANG-u, zelim redovno da oranizujem situacije gde radimo RP sa clanovima STATE-a. Takodje zelim da se okusam kao lider vecine organizacija na serveru i ovo bi bio jedan korak blize upotpunjavanju te zelje takodje.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Veci broj talackih situacija gde zapravo pregovaramo i radimo RP a ne samo forme radi i aktivnosti.
  • Povecan broj gang aktivnosti, pljacke prodavnica, napad na FZ gde opet dolazimo i RP situaciju sa clanovima State organizacija.
  • Organizovanje odbrane GETA od upada State organizacija i njihovih patrola, zelimo da pokazemo nadmoc CRIME sistema u drzavi.
Rankovi:
13.Leader
12.Co Leader
11.O.G
10.Turfer
9.Ghetto Man
8.Grafiti team Leader
7.Grafiti team
6.Plaćenik
5.Godman
4.cokolino
3.Associate
2.Newbie
1.Suspended



Hvala na čitanju moje Prijave za Blood Street Gang

Svako dobro
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom