Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
Bok, dobio sam sa priateljom ban za G.P 1.1 (on za G.P 1.4) a neznam zasto. Nikad nisam sa twink prebacivo. Jedino sto smo napravili zajedno familiju pa sam mu dao ja Svog skoro maxanog Jugulara (vrednost oko 3.8 mil) znaci nije preko limita od 5 miliona na dan poklonjenih. Ja sam bio co leader tako da sam mu dao i puske par dana kasnije. Ja neznam jel ste mislili da je moj twink to posto sam prebacio auto ali nije. Gospodja Minolina Ashford mi je dala 60 dana ban. Kad sam zatrazio unban sam dobio od Abraham Elkhabiba Permaban. Stvarno nerazumijem zasto sam dobio ban. Nadam se da razumijete i da mozete mi dati unban posto sam jako puno vremena ulozio, uso u FIB i dosta sam vrednih stvari imo. I ponovit cu jos jednom, nikad nisam sa twinka prebacivo stvari na main, nego sam njemu auto dao da imamo u familiji jos koji malo skuplji, hvala
 

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
Sad sam proverio jos jednom pravila i vidio sam da sam krivo procito. Ja nikad nisam dao svoj Account nekome? samo ja na njemu igram. Imam rockstargames account DRUGI koji ja vise nekoristim posto ima na GTA Online Ban za money bug. Ja stvarno nerazumijem, niko nikad nije moj account koristio. Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom