Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29769
Players nickname
Alex Morningstar
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Oct 8, 2023
Time
21:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/502254/

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
342
Ljudi,

Evo druga zalba gde sam ja banovan bez razloga,
Okacio sam coveka sto me maltretira i ugnjetava, koristi sve rupe u pravilima koje moze da koristi,
Snimio celu produzenu situaciju i ja dobijam G.P. 6.17. na osnovu cega?

Snimam sa Nvidia grafickom karticom sve vreme dok igram ovde, admin sam bio i imao milion snimaka, mnogo forum zalbi sa klipovima i fam warova,

Takodje cak i vi znate koliko sam puta bio do sad na ispitivanju da sam uvek gasio Nvidia graficku pre nego sto ispiticanje pocne,

Sve vrste provere su dostupne, kao sto sam postavio i za onaj anticheat ban sto sam dobio od rage-a, sistem mi nije reinstaliran 2 godine, imate punu slobodu da sve proverite,

Svako dobro,
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Ljudi,

Evo druga zalba gde sam ja banovan bez razloga,
Okacio sam coveka sto me maltretira i ugnjetava, koristi sve rupe u pravilima koje moze da koristi,
Snimio celu produzenu situaciju i ja dobijam G.P. 6.17. na osnovu cega?

Snimam sa Nvidia grafickom karticom sve vreme dok igram ovde, admin sam bio i imao milion snimaka, mnogo forum zalbi sa klipovima i fam warova,

Takodje cak i vi znate koliko sam puta bio do sad na ispitivanju da sam uvek gasio Nvidia graficku pre nego sto ispiticanje pocne,

Sve vrste provere su dostupne, kao sto sam postavio i za onaj anticheat ban sto sam dobio od rage-a, sistem mi nije reinstaliran 2 godine, imate punu slobodu da sve proverite,

Svako dobro,
I ako snimiš sa Nvidijom ne snimaš sve slojeve.
Ljudi su Banovani za istu situaciju sa Nvidijom i nisu dobili unban zato što u pravilima piše da se mora snimiti :
sve slojelve!!

Ne snimaš sve slojeve..

I to se mora poštivat. :)

Pročitaj G.P 6.17 još jednom. Hvala.
 

Majna

Player
Player
Joined
Oct 10, 2021
Messages
65
I ako snimiš sa Nvidijom ne snimaš sve slojeve.
Ljudi su Banovani za istu situaciju sa Nvidijom i nisu dobili unban zato što u pravilima piše da se mora snimiti :
sve slojelve!!

Ne snimaš sve slojeve..

I to se mora poštivat. :)

Pročitaj G.P 6.17 još jednom. Hvala.
ko si ti
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
342
Molim samo da se detaljno proveri i mogu cak i ja da demonstriram jer sve radim na shortcute (discord on/off, snimanje on/off), buduci da mi je igrica windowed borderless normalno je da mi izadje mis kad uradim bilo sta sto nije vezano za igricu.

I nakon toga moram da kliknem kako bi se igrica izfokusirala opet.

Svako dobro,
 

Danko_Bozic

Player
Player
Joined
Apr 17, 2022
Messages
28
Bio bi red da ti oproste ili bar da ti smanje kaznu... Po meni je to greska koja se svakom moze desiti. Znam dosta ljudi kojima je oprosteno ili ako nista smanjena kazna. Molim administratore da imaju u vidu to da je Alex primjeran igrac a prije svega covjek! Svako dobro, nadam se da ces biti pomilovan ovaj put i pazi za u buducnosti. LP
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Non stop kukaš placeš i žališ se

Okacio si glupavu žalbu i izdvojio 3 sata da skupiš dokaze kako bi neko dobio kaznu za fail rp

Sam si sebe okacio i svoj lijepi biznis sad nek sve propadne pa cemo ga kupiti mi na aukciji

Ne znam odakle vama pravo da blokirate sa rentom put hitnoj pomoci i gurate auta ispred bolnice da se ne moze proci

Imao su sa druge strane prostor za rentu i kod fiba

Šta si ti drugaciji od drugih igraca ????

100 puta ti se oprastalo , vracale su se pare i mnogo toga na tvoj acc , a sta si radio dok si bio u vladi ????

Kad igras pokvareno bog te kazni
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
I odakle ti pravo da misliš da je to tvoj prostor ?????

To je drzavni prostor od bolnice , puno ste vi sebi dali zapravo
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Molim samo da se detaljno proveri i mogu cak i ja da demonstriram jer sve radim na shortcute (discord on/off, snimanje on/off), buduci da mi je igrica windowed borderless normalno je da mi izadje mis kad uradim bilo sta sto nije vezano za igricu.

I nakon toga moram da kliknem kako bi se igrica izfokusirala opet.

Svako dobro,
Sta treba da se proveri? na POV se vidi jasno i glasno da ne snimas sve slojeve.

Kačiš ljude koji se bore za život da i oni nešto zaradu i to 250 dolara po mesu.
Kako te nije sram.
Psovao si pred Adminom Kojke i nije te kaznio.

Aldin je rekao je da je to za kaznu inače.
Ali eto sad si sam sebe kaznio jer si psovao nekome Boga i njegov hljeb.
Vidis da Bog sve čuje i vidi.

Budi sretan što si tada dobijo onih 70 mio natrag i ako je to tvoja greška bila i nisi pročitao pre nego što si potvrdio razmenu.


Izvinjavam se Adminima na moj Kommentar.
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Sta treba da se proveri? na POV se vidi jasno i glasno da ne snimas sve slojeve.

Kačiš ljude koji se bore za život da i oni nešto zaradu i to 250 dolara po mesu.
Kako te nije sram.
Psovao si pred Adminom Kojke i nije te kaznio.

Aldin je rekao je da je to za kaznu inače.
Ali eto sad si sam sebe kaznio jer si psovao nekome Boga i njegov hljeb.
Vidis da Bog sve čuje i vidi.

Budi sretan što si tada dobijo onih 70 mio natrag i ako je to tvoja greška bila i nisi pročitao pre nego što si potvrdio razmenu.


Izvinjavam se Adminima na moj Kommentar.
Da svi se borimo ovdje a on hoce da bude neki izuzetak

Ljudi su gubili i po 100miliona pa in se nisu vracale pare zbog scema

Ko kakva tetkica sjedi govori dame i gospodo i psuje ljude

Pokro je boga oca dok je bio u vladi i to mu je oprošteno

Sve rade na prevaru i manipulacije zati ih bog i kaznjava

Mujo i Abraham sve to vide daju vam šansu ali vi mislite da mozete tako vjecno , nije abrahamu i muji bitan jedan covjek nego cjelina
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Da svi se borimo ovdje a on hoce da bude neki izuzetak

Ljudi su gubili i po 100miliona pa in se nisu vracale pare zbog scema

Ko kakva tetkica sjedi govori dame i gospodo i psuje ljude

Pokro je boga oca dok je bio u vladi i to mu je oprošteno

Sve rade na prevaru i manipulacije zati ih bog i kaznjava

Mujo i Abraham sve to vide daju vam šansu ali vi mislite da mozete tako vjecno , nije abrahamu i muji bitan jedan covjek nego cjelina
Jučer me psuje pred adminon Kojke
I admin ništa ne radi..
Pa Vređao Server ispred njega :
kakav je ovo Server nema roleplaya i neće nikad biti i puno toga je rekao protiv projekta.
Ja Kažem adminu gospodine jer čujete kako Vređao server..
Admin kojke mu kaže dođi ovamo Alexu.
I zvao ga Negde gde niko ne čuje sami pričali su nešto.. Ali ga nije nikako kaznijo.

Ako Admin Kojke ima taj POV od Jučer neka slobodno pokaže gospodinu Muji i Abrahamu.
 

Nesad Jahic

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
337
Da svi se borimo ovdje a on hoce da bude neki izuzetak

Ljudi su gubili i po 100miliona pa in se nisu vracale pare zbog scema

Ko kakva tetkica sjedi govori dame i gospodo i psuje ljude

Pokro je boga oca dok je bio u vladi i to mu je oprošteno

Sve rade na prevaru i manipulacije zati ih bog i kaznjava

Mujo i Abraham sve to vide daju vam šansu ali vi mislite da mozete tako vjecno , nije abrahamu i muji bitan jedan covjek nego cjelina
Poštovanje, neću puno da se mješam ali samo da znaš da sam lično ja bio HC u Gov-u dok je guverner bio Alex-a Morningstars, taj guverner je najviše davao bunusa a također posvetio je se dosta i Doc-u (Zatvoru) koji je bio najbolji doc koji će se pamtiti do kraja ovog servera. Srdačan pozdrav!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom