Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39967
Players nickname
Pedja Svrsic
Administrators nickname
Minolina_Ashford
Date
Oct 4, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/BCYozqE

Pedja_Neskovic

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
26
Dobar Dan postovani Mujo ili Abrahame. 04.10.2023 dobio sam ban za Generalno Pravilo 1.4. Ove godine oko 3. februara sam poceo stalno da igram i nisam ni imo ni forum nalog ni discord od Grand RP, nisam poznavao pravila. Tada je moj drug napravio nalog Samir Poplava 39588,a posle kratkog vremena sam napravio i ja nalog na istom social clubu kao i on.Tada je nastao nalog Pedja Svrsic 39967. Posle 1-2 meseca sam odlucio da naucim sva pravila servera i onda sam skontao da ne smem da budem na istom social clubu kao Samir Poplava 39588. Tada sam ja kupio gta 5 na enebi

i normalno nastavio igrati neznajuci da moram da javim nekome da sam prebacio drugi social club. Tada sam cekao sve da vidim kada cu biti banovan da priznam svoje greske,ali nisam bio banovan.Samir Poplava 39588 je promenio social club jer je imao problema sa epic gamesom i nije mogao da pokrene grand. Onda sam epic games nalog dao mom drugu.Njemu smo promenili social club i on je normalno igrao. Samir Poplava 39588 je bio dobio ban na 60 dana i nije mogao igrati,tada je otvorio twink nalog Samir Svrsic 47903.To mu je bio 2. nalog. 4.10.2023. godine sam odlucio da se vratim na epic games posto je drug kojem sam dao epic games prestao igrati i dao epic games posto u rockstaru ne mogu da ubacujem reduxe a u epic gamesu mogu.Nisam se nikome javio, zurio sam u skolu,a kada sam dosao iz skole docekalo me nesto sto nikada nisam teo da se ikome desi. Dobio sam Ban. Dobio sam perma ban jer ste mislili da mi je to twink. Ja imam samo jedan nalog koji je Pedja Svrsic 39967 Nikada nisam pre bio banovan i mnogo mi je cudno da se na ovakav nacin rastanem sa prijateljima na ovom projektu. Shvatam da sam pogresio sto nisam javio ,ali smatram da svi ovi sati nisu bili ulozeni za dzabe.Siguran sam da mozete u logovima videti da su Samir Poplava 39588 i Samir Svrsic 47903 iste IP adrese, a Pedja Svrsic potpuno druga.Isto tako imam pov u vreme kada smo obojica bili okaceni zajedno. Approved - 3.1,3.2 | 39588,39215,39967 Imam 1000+ sati na ovom projektu sigurno.Stalno sam bio aktivan i cesto kad kaznjavan za krsenje pravila. Molio bih da mi date Unban da mogu ponovo da igram na ovom projektu. Ako zelite radite money wipe ili bilo sta, samo da krenem ponovo da igram na ovom serveru. Hvala na citanju i nadam se da cete prihvatiti ovu zalbu. Ne trazim od vas da me unbanujete nego da ispravite gresku i date mi zabranu 60 dana. Mogu izdrzati 60 dana,ali nema mi smisla da budem perma banovan Ovim putem vas molim da detaljno proverite logove i ako vam trebam nesto dodatno objasniti dodajte me na discord-ppedjaa


Moj Main: Pedja Svrsic 39967-Dobio perma ban za Twink koji nije twink
Samirov Main: Samir Poplava 39588-Dobio zabranu 60 dana za main
Samirov Twink
: Samir Svrsic 47903-Dobio perma ban za Twink

Pozdrav od Pedje Svrsica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom