Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Sara Cash

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
56
Bok, ovo je treci put da pisem Zalbu, dobio sam ban za G.P 1.1 a nikad nikome nisam delio Account. prvi put kad sam napiso mi je Abraham Elkhabib odgovorio "Na Razmatranju". Priatelj mi je na bubici Poslo screenshot kako mi je digo ban sa 60 dana na Perma. ( https://cdn.discordapp.com/attachme...5fb1feebf630cbe0f20bbc9508cd8e03bc560fae1a29& ) te sam stavio jos jednu zalbu. Na toj sam se zeznuo zatosto sam krivo procito na Discordu medju pravilima. Sad ispravljam. Stvarno nikad nikome nisam dao Profil moj. Imam ga vec dugo vreme i ulozio sam puno vremena u njega. Imam dva Rockstar Games accounta. Mom priatelju su ga hackali kad smo igrali GTA online te sam mu ja dao moj drugi koji vise nekoristim posto ima Ban na onlineu. Neznam jel se ikakvo moze proverit u logovima jel iko iso u moj acc al ja znam da niko nikad nije igro Grand na mom main ili Twink account. Nadam se da razumijete. Hvala
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom