Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20025
Players nickname
Stralle Vice
Administrators nickname
Kejt Zaraki
Date
Oct 11, 2023
Time
22:04
Proofs
https://youtu.be/le0BKyl3T3g

Stralle Vice

Player
Player
Joined
Apr 5, 2023
Messages
25
Administratorka Kejt Zaraki mi daje kaznu za CR u videu koji je 24 sekunde trazila je duzi pov, lik koji se zalio je njoj poslao isti pov vidi se na zalbi pritom ona mene kaznjava za CR kojeg nije bilo. Moj kolega koji je stvarno radio CR nije kaznjen kaznjen sam ja jer sam hteo da ih blokiram i ubijem pritom uhapsim. Molim administratora koji gleda uz duzno postovanje da odluci o ovo zalbi jer ja na videozelim da stanem da ga blokiram on mene udari i ja se spucam njegovom greskom u eksplodirajucu bocu i pritom on meni unistava roleplay koji je zapocet. Ovde sam ja trpilac greske administratora i oduzima mi vreme za igrom jer je lose pregledala zalbu. Hvala lepo unapred i procitajte sve.
 

Stralle Vice

Player
Player
Joined
Apr 5, 2023
Messages
25
Zaista mi nije bila namera da se zakucam u njega, zato jer u vozila u NG patrolna koce u mesto cim zakocim i ja sam u slucajno u tom trenutku okrenuo volan pa je mozda administraciji taj potez izgledao kao da sam ga namerno udario. Nadam se nikog nisam uvredio, nije mi namera da nekoga okrivim vec da opravdam sebe jer to namerno nisam uradio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom