Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Toni Dior

Player
Player
Joined
Oct 14, 2023
Messages
9
PRIJAVA ZA LIDERA FBI-a

1. IRL Ime: Toni Matic
2. Vaše Godine: 14
3. Vremenska zona: UTC+2
4. Prosjek online po danu: 4-10 Sati
5. Discord: .demon.0000
6. IG Ime: Toni Dior
7. ID: 21893
 

Toni Dior

Player
Player
Joined
Oct 14, 2023
Messages
9
Dodatne informacije

1. Lider za: FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje): Volio bih vodit ozbiljnu organizaciju sa dobrim momcima, i da se mozemo fino zabavljat i takodjer da bude ozbiljni i da neradimo gluposti po gradu. Imam dosta iskustva u SAHP-U, NG itd... Nikad nije bilo da mogu reci da je top nego uvijek su bile neke sitnice, te sitnice zelim da sklonim iz FIB-a i da postane ozblijna i u isto vrijeme ozblijna organizacija. Takodjer sam oduvjek zelio bit lider drzavne organizacije, zato danas pokusavam da postam lider FIB-a.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji: Uvijek se treba imati humor, ali ne previse, idalje je drzavna organizacija i mora se u nekim situacijama biti ozbiljan. Takodjer jako bitna stvar da se ne krse pravila, to znaci da se ne ugrozi RP drugih gradjana sta sam dosta puta vidio. Nije RP pravi zivot !! Previse ljudi se uzive u RP i umisle da su preko drugih jer su Inspektor itd... i to iskoristavaju u svoju korist protiv drugih. To takodjer vrijedi za normalne FBI da ne koriste svoje mogucnost protiv građana, to znači da ne pretražuju i hapse bez validnog razloga šta sam također dosta puta vidio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom