Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24285
Players nickname
Nadir_Pilavko
Suspect ID
346456
Date of violation
Oct 14, 2023
Time of violation
15:03
Proofs
https://youtu.be/3dgI5hDOL-M

Nadir Pilavko - Snoopy

Player
Player
Joined
Jul 16, 2021
Messages
64
Stojim radim panele pored svoje kuće, covjek dodje i krene periti puske u ljude koji rade za mene, ja mu odbrojim 5 sekundi da se skloni, njega neki prijatelj digne i tako 3 puta ubija i dize i nama prijeti nesto na mojoj kuci. molim vas da se adekvatno kazni
 

LiL Ivanooooooo

Player
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
14
Da se oglasim povodom ove sitacije na 1. snimku se cuje kako sam brajo sekunde ali mi je krug bio samnjen te sa time se nije culo odbrojavanje i ubio sam ga jer nije posluso moj zahtjev
Povodom drugog videa isto se cuje kako sam brajo određenom liku koji me krenuo pucat a nije brajo i samim time je to g.p. 6.15
Povodom treceg videa se vidim kako isunjav njihov zahtejv te me oni pucaju i samim time rade 6.15
Uz to pricaju da disscord svi sto je isto MG ovo je cisti self report i time mogu nabiti warn na svoju neformalnu organizacju.
 

Nadir Pilavko - Snoopy

Player
Player
Joined
Jul 16, 2021
Messages
64
Nije self report, ja sam ti brojao do 5 i krenuo pucati, ti si onaj koji je napravio zesci haos, na mojoj kuci, ja sam pokusao normalno ali si se ti ponasao ko debil i prvi prekrsio pola pravila grada, izjasnjenje si nabij u supak slobodno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom