Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader aplikacije za the Ballas| Aleksa Smith

Rejected
Status
Not open for further replies.

Alexa Smith

Player
Player
Joined
Nov 25, 2022
Messages
97
1. Vaše ime u RL: Aleksandar

2. Vaše godine: 20

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosječna aktivnost na dan: radnim danima do 6h, vikendom do 10h

5. Vaš Diskord: radisha

6. Vaše Ingame ime: Aleksa Smith

7. Vaš ID: 23864

Dodatne Informacije

1. Lider za... The Ballas

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Poznajem dobro pravila kako generalna tako i geto pravila i sve što je u vezi bande.

- Smatram da sam zrela osoba i da su moje liderske sposobnosti na visokom nivou (vodio sam organizacije dosta puta na Sampu)

-Imam spremljen turf tim, ljude za grafite, ljude koji su dobri u pregovaranju, kao i za sve ostale aktivnosti koje jedna banda treba da ima.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

- U Ballasu necu primati svakoga ko zatrazi. Morace da zna sva pravila sto se tice geta i iskustva u igranju.

- Podici rp na visi nivo.

- Biti aktivan u geto podrucju, jer do sada smo mogli vidjeti da je to na niskom nivou.

- Odrzavati jednom sedmicno sastanke sa clanovima bande

- Raditi sve kriminalne radnje koje mogu da se rade, ne krseci pravila servera

- Turferi će morat imat obavezan POV ako planiraju turfati, vodit ću jako veliku brigu oko toga da svi imaju POV. Bit će podsjećani svaki put prije turfa.

- Svatko bi imao pravo reći svoje mišljenje.

- Toksičnost neće biti tolerisana, isto tako nepostovanje drugih članova bande, ne samo prema višim činovima nego prema svima kao zajednici.

Srecno svim kandidatima
 

Fico Moncler

Player
Player
Joined
Aug 8, 2022
Messages
961
Prihvaćeno,
intervju ce se odrzati u petak (20.10) u 20:00h, budite u cekaonici na Grand RP discordu u to vrjeme
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom