Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43742
Players nickname
Nemanjaa Bodis
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Oct 15, 2023
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/T-QMx47wKuQ

Nemanja Bodis

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
13
Dobar dan ja i moj drug smo dobili pending permu za generalno pravilo 1.1. Moj drug nije imao racunar na nekoliko dana mi smo pitali Kristinu Varstapen dal smem da udjem na njegov nalog ona je rekla da pitamo Abrahama mi smo Abrahamu poslali poruku ali on nije odgovorio sve do danas mi smo svesno to uradili i kajemo se zbog toga jer je stvarno uzivati igrati na ovom serveru tako da na vama je sta ce da bude. Hvala na izdvojenom vremenu.
 

Nemanja Bodis

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
13
Dobar dan ja i moj drug smo dobili pending permu za generalno pravilo 1.1. Moj drug nije imao racunar na nekoliko dana mi smo pitali Kristinu Varstapen dal smem da udjem na njegov nalog ona je rekla da pitamo Abrahama mi smo Abrahamu poslali poruku ali on nije odgovorio sve do danas mi smo svesno to uradili i kajemo se zbog toga jer je stvarno uzivati igrati na ovom serveru tako da na vama je sta ce da bude. Hvala na izdvojenom vremenu.
Ispravka naslova: G.P 1.1
 

Nemanja Bodis

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
13
Dobar dan ja i moj drug smo dobili pending permu za generalno pravilo 1.1. Moj drug nije imao racunar na nekoliko dana mi smo pitali Kristinu Varstapen dal smem da udjem na njegov nalog ona je rekla da pitamo Abrahama mi smo Abrahamu poslali poruku ali on nije odgovorio sve do danas mi smo svesno to uradili i kajemo se zbog toga jer je stvarno uzivati igrati na ovom serveru tako da na vama je sta ce da bude. Hvala na izdvojenom vremenu.
Ispravka naslova: G.P 1.1 | Minolina Ashford
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,371
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom