Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
20264
Players nickname
Cone Master
Suspect ID
36972
Date of violation
Oct 17, 2023
Time of violation
19:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=HOpgmijpkHY

ConeMaster

Player
Player
Joined
Sep 28, 2023
Messages
60
Ja sam poznanik od ljudi iz familije gde su krali panele ja sam svratio bio u blizini mene su ubili prvo bez razloga, onda je jedan od njih mene bez svesti pitao nesto.
i njih troje proverite da li su iz iste familije jer nije dozvoljeno u kradju panela vise od 2 ljudi da ide. evo id i od treceg: 36633.

 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024

Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu
POV je editan, ima jumpcut
Dostavite POV koji nije editovan
Imate rok 6h
 

ConeMaster

Player
Player
Joined
Sep 28, 2023
Messages
60
nije editovan nego imam amd replay pa nemam dalje . onaj prvi makar i 3 iz familije to je u redu valjda
 

Don Vitex

Player
Player
Joined
Sep 4, 2023
Messages
8
Ja sam poznanik od ljudi iz familije gde su krali panele ja sam svratio bio u blizini mene su ubili prvo bez razloga, onda je jedan od njih mene bez svesti pitao nesto.
i njih troje proverite da li su iz iste familije jer nije dozvoljeno u kradju panela vise od 2 ljudi da ide. evo id i od treceg: 36633.

a da nije editano culo bi se kako smo lijepo 3 puta brojali i oni se nisu bojali za svoj zivot
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
365
neznam dali se varam ali kad su te ubili neznam kako si mogo da pricas
a to se smatra kao PG tako da ja mislim da si zasluzijo kaznu ali eto neka to admini pregledaju oni se vise razumeju
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom