Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za lidera FIB-a|Luka Hadzizdravkovicc

Rejected
Status
Not open for further replies.

luka hadzi

Player
Player
Joined
Sep 25, 2023
Messages
51
1. Vaše ime u RL:Luka B.
2. Vaše godine: 13
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan: 8h, vikendima 11h
5. Vaš Diskord: lukaa44396
6. Vaše Ingame ime: Luka Hadzizdravkovicc
7. Vaš ID: 44396

Dodatne Informacije
1. Lider za FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)


-Želim biti lider ove organizacije zato sto mislim da sam sposoban i spreman za uzimanje ovolike odgovornosti i smatram
da je ovo odlicna organizacija koju bih znao vrlo dobro voditi sa dobrom voljom.

- Vec imam ljude koji su sposobni i imaju zelju pomoci mi u vodjenju ove organizacije te
poboljsanju cijelog rp iskustva i realisticnijih akcija.

-Trudili bi se da sto vise idemo na akcije u vecoj brojnosti i motivaciji.
(talacke, pljacke prodavnica, napadi na FZ...).

- Potrudili bi se da se dokazemo kao jedna ozbiljna, društvena i kolegijalna organizacija te
da vide kako izgleda jedna odlicno vodjena organizacija.

- Znam koju bi strukturu cinova koristili ovde i kako bi funkcionirali i radili,
te mislim da administracija nebi pozalila kada bi me stavila kao lidera ove organizacije.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

-Ispitivali bi teze i stroze gledali greske kako bi bili sigurni da svi jako dobro znaju pravila.
- Organizacija vezbi i treninga za razlicite jedinice kako bi se agenti snalazili u razlicitim situacijama na talackama i pljackama.
- Dobar odnos i kolegijalnost izmedu kolega i ostalih drzavnih organizacija.
- Svade, provociranje i konflikti bi bili strogo zabranjeni te strogo kaznjeni ako se događaju.
- Zabranili bi svetlecu odecu i elemente da bi bili realisticnije i pristojnije obuceni.
- Uveli bi strogu ali pravednu high comandu koja bi gledala kako ko zasluzuje cin po radu i zasluzi.
- Svako bi imao priliku i na svakog bi se jednako gledalo da se dokaže na svojoj poziciji te pridruži high commandi.

Srećno svim kandidatima i hvala na citanju moje prijave za FIB!❤️


EX
 

luka hadzi

Player
Player
Joined
Sep 25, 2023
Messages
51
znam da imam ic kazni ali sam to činio dok nisam znao ko sam.Tako da bih molio da mi ne zamerite na tome.❤️
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Odbijeno.

Nemate dovoljno IRL godina da bi vas uzeli u Razmatranje , Hvala na razumjevanju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom