Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23828
Players nickname
Mone Shuxna
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 18, 2023
Time of violation
19:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=yl7aKqu48t8

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,969
Molim ADMINISTRACIJU da procitaju moje obrazlozenje


Prije svega svaka cast za shuxna momka koji je rekao da smo brojali, kao što jesmo,

Pljacka panela, brojali smo, naravno nakon brojanja pljackamo, ti si shuxna? Znaci spadas u porodicu koju pljackamo !

Jasno i glasno smo brojali, a ti si ovdje pucao prvi a nisi brojao !

U zadnje vrijeme mnogo ričeš a ništa ne stičeš,i onda šta da radiš ? Da places na forumu naravno.

Na video dokazu vrijeme 1:09 prvi si metak ispalio na mene sta to znaci ????

Znaci da u ovoj tvojoj žalbi dobit cemo i ja i ti kaznu za G.P. 6.15, znaš li zašto ? Pa ako ja pucam kako ti navodno kažes bez brojanja ( a brojali smo na ulazu tvojim drugovima i oni su to potvrdili na discordu) onda dobijaš i ti, jer kako kaže nepisano pravilo, ako ja kršim prsvila i ne brojim, ne znaci da i ti moraš pucati i kršiti pravila. Sve i da sam te pucai bez brojanja, ti moraš da brojis meni i tek onda da me pucaš.

Ovo gore sam ti pojasnio jer mozda ne znaš, pa da te ja naucim nešto, ali opet napominjem, u video dokazu se cuje kako ti drug govori da smo brojali, a ti kažes nisu meni ??? Znaci Vas 20 da je bilo trebali bi svakom pojedinacno da brojimo

Ukoliko adminstracija bude ovu zalbu razmotrila da smo trebali da brojimo svakom pojedinacno onda zahtjevam da se kazna profesionalno razmotri a to je sljedece...

Ja trebam da dobijem kaznu G.P. 6.15
Gospodin MONE treba da isto dobije kaznu za G.P. 6.15 + MG jer prica na diskordu a situacija je povezana


Toliko od mene
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
176
Trudim se da ispostujem 6.15 ali izgleda uzaludno, mislim da je cak ovo i za kuratora nef.org. 3+ lica je pucalo. Posto ja brojim a meni niko ne broji tako da forum ratnik vama na usluzi.
oni su krenuli da beze ti ne smes da pucas kad vidis da izlaze tako da

G.P 6.15 ide tebi​

 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Ne znam kakav MG spominjete jer Mone koristi discord samo kada nije u RP situacijama koliko se vidi na pov-u a kada je u RP situaciji prica na radio ili in-game. Ja sam mu javio preko radija tacnije svima da dolaze ljudi da kradu panele tako da od MG nema ni mrve evo i video da potvrdi to:

Sto se tice brojanja brojali ste samo meni i ja vama te ste me ubili ali ne i ostalima a po pravilima servera se mora brojati svima tacnije izdati se uslov i odbrojati a vi niste brojali nikom osim meni plus ste preko tri clana - to je za warn na vasu porodicu.
Denza takodje prica licu koje je u nesvesti i odgovara na NonRP komandu sto je takodje krsenje pravila +1 za njega.
Samo kaznjavaj admine po pravilima slobodno.

PS. Skupe su baterije danas pa sledeci put pamet u glavu i dobro razmislite sta radite, kakvo je to sticanje kad 5 baterija platite 1mil. Morate kod Moneta na obuku - ovako svetlite samo u crveno a semafor ima tri boje. ;)
 
Last edited:

Dalibor

Danny Trejjo
Player
Joined
Mar 6, 2022
Messages
95
Ne znam kakav MG spominjete jer Mone koristi discord samo kada nije u RP situacijama koliko se vidi na pov-u a kada je u RP situaciji prica na radio ili in-game. Ja sam mu javio preko radija tacnije svima da dolaze ljudi da kradu panele tako da od MG nema ni mrve evo i video da potvrdi to:

Sto se tice brojanja brojali ste samo meni i ja vama te ste me ubili ali ne i ostalima a po pravilima servera se mora brojati svima tacnije izdati se uslov i odbrojati sto znaci da i ako Mone nije brojao Denzi on moze dobiti 6.15 samo a vi niste brojali nikom osim meni plus ste preko tri clana - to je za warn na vasu porodicu.
Denza takodje prica licu koje je u nesvesti i odgovara na NonRP komandu sto je takodje krsenje pravila +1 za njega.
Samo kaznjavaj admine po pravilima slobodno.

PS. Skupe su baterije danas pa sledeci put pamet u glavu i dobro razmislite sta radite, kakvo je to sticanje kad 5 baterija platite 1mil. Morate kod Moneta na obuku - ovako svetlite samo u crveno a semafor ima tri boje. ;)
Ovo je iskren odgovor mone moze,dobiti upozorenje bravo buraz :)
Nek dobije i on hahah
 

lucheserb

Player
Player
Joined
Dec 23, 2022
Messages
125
Decko postavi duzi pov gde gde smo upali i gde smo vam brojali bilo vas je 3,4 tu ne samo tebi,imate 5 sekundi da napustite dvoriste ovo je kradja panela.
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Decko postavi duzi pov gde gde smo upali i gde smo vam brojali bilo vas je 3,4 tu ne samo tebi,imate 5 sekundi da napustite dvoriste ovo je kradja panela.
Moram da demantujem ovu laz, bio sam sam i nemam zamerki na vas jer ste vi brojali meni ja vama i popucali smo se. Mone i jos jedan clan su otrcali u vinograd oni nisu bili tu tako da njima niste. Ako bude bilo potrebe i admin zatrazi postavicu a ti u koliko imas nekih zamerki postavi pov i trazi kazne.
Pozdrav!
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,969
Ne znam kakav MG spominjete jer Mone koristi discord samo kada nije u RP situacijama koliko se vidi na pov-u a kada je u RP situaciji prica na radio ili in-game. Ja sam mu javio preko radija tacnije svima da dolaze ljudi da kradu panele tako da od MG nema ni mrve evo i video da potvrdi to:

Sto se tice brojanja brojali ste samo meni i ja vama te ste me ubili ali ne i ostalima a po pravilima servera se mora brojati svima tacnije izdati se uslov i odbrojati a vi niste brojali nikom osim meni plus ste preko tri clana - to je za warn na vasu porodicu.
Denza takodje prica licu koje je u nesvesti i odgovara na NonRP komandu sto je takodje krsenje pravila +1 za njega.
Samo kaznjavaj admine po pravilima slobodno.

PS. Skupe su baterije danas pa sledeci put pamet u glavu i dobro razmislite sta radite, kakvo je to sticanje kad 5 baterija platite 1mil. Morate kod Moneta na obuku - ovako svetlite samo u crveno a semafor ima tri boje. ;)
Oko moje mass MG lezi mrtav i prica o situaciji trenutnoj svama o diacordu, dicord je ooc,i zabranjeno je komuniciranje dok traje RP

Vidim kako su skupe baterije kad poslije placete kao djeca, pitat cu te jesu li skupe kad Vam lider dobije kaznu za G.P. 6.15 i kad bude u crnoj majici nervozan u zatvoru , tad ce mjenjati boje od nervoze kao semafor
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Oko moje mass MG lezi mrtav i prica o situaciji trenutnoj svama o diacordu, dicord je ooc,i zabranjeno je komuniciranje dok traje RP

Vidim kako su skupe baterije kad poslije placete kao djeca, pitat cu te jesu li skupe kad Vam lider dobije kaznu za G.P. 6.15 i kad bude u crnoj majici nervozan u zatvoru , tad ce mjenjati boje od nervoze kao semafor
ti se pravis najposteniji a ustvari najvise pravila krsis :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom