Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved GP 6.9 + 6.19 +prijetnje + izazivanje | ID : 50074 + 38735

Status
Not open for further replies.
Your ID
39167
Players nickname
Vanessa Yang
Suspect ID
50074 + 38735
Date of violation
Oct 18, 2023
Time of violation
3:33
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=EEZXsMdOwHU

wwaki

Player
Player
Joined
Jul 26, 2023
Messages
10
Poštovana administracijo,

prilažem snimak u kojemu se vidi kršenje GP 6.9 (1:18-1:20) - citiram "dozvoli da jebem prvo ovu kurvu" čime se aludira na seksualan čin/silovanje čime je osoba prijetila u više navrata koji nisu uhvaćeni jer je snimanje prekinuto s naše strane a namjerno isječeno iz klipova koje su oni priložili na forumu. U istoj rečenici osoba krši GP 6.19 u više navrata gdje me naziva kurvom i drugim pogrdnim imenima OOC. (ID: 50074)

Prijetnje (1:30) "mafijao bih ja i van Granda", "vidio bi ti" i slično te namjerno izazivanje (2:40) "vidim da sam ti uništio noć" gdje osoba pokazuje da joj nije cilj RP već uništavanje istog. (ID: 38735)
 

wwaki

Player
Player
Joined
Jul 26, 2023
Messages
10

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Šta ja imam sa ID-om 50074, on odgovara za sebe ja za sebe

Svakako dobar self report, citavo vrijeme mi spominješ ženu i djecu, i dižeš mi pritisak, sram treba da bude i tebe i njega

Ništa ja pogrešno nisam rekao, svakako dobar self report

Imaš srece što admin u prošloj zalbi ga nije kaznio, za ooc vrijedjanje.

Svakako i budala vidi da ovo nije pocetak situacije, pocetak situacije je zapoceo na skuteru kada ste se vozali, a završava kada si CL uradila u stanici SAHP, naravno kacio sam te za to i dobila si kaznu.
 

fakeyubel

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
49
imaju snimci kako ste OOC komunicirali ti uradio relog otisao po duty i dosao da nas hapsis takodjer pricajuci svo vreme OOC dok nas vozis do stanice
nek je self report kad ono vredjanje nije izvini sto si se uvredio jer sam mislio dok mozes druge zezati mislio sam da i ti mozes zezanciju podneti
ako imas problema sa pritiskom prestani igrati igrice i nadji neki hobi
 

wwaki

Player
Player
Joined
Jul 26, 2023
Messages
10
Šta ja imam sa ID-om 50074, on odgovara za sebe ja za sebe

Svakako dobar self report, citavo vrijeme mi spominješ ženu i djecu, i dižeš mi pritisak, sram treba da bude i tebe i njega

Ništa ja pogrešno nisam rekao, svakako dobar self report

Imaš srece što admin u prošloj zalbi ga nije kaznio, za ooc vrijedjanje.

Svakako i budala vidi da ovo nije pocetak situacije, pocetak situacije je zapoceo na skuteru kada ste se vozali, a završava kada si CL uradila u stanici SAHP, naravno kacio sam te za to i dobila si kaznu.
1. Pa jedan dio žalbe je za tebe, a drugi za njega.
2. Nitko ti ne psuje ni ženu ni djecu.

Ako ti se diže pritisak, nemam ti šta drugo reći, nemoj se prepirati s ljudima i izađi malo van na čisti zrak. Ne mogu ti ja tu pomoći.

I točno. Početak situacije je bio na autocesti. Partner i ja smo se bezbrižno vozili i slučajno zabili u vas, od čega ste vi napravili problem. Pa onda, što ne objaviš full snimak da se vidi što ste sve pričali i kako ste se ponašali. Objavi needitovan snimak odakle je sve počelo pa da vidimo.
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Mogu druge zezati, i mogu podnijeti zezanciju na moj racun

Ali ne mogu podnijeti da mi neko vrijedja ženu i djecu !!!

Nemam se sta ja ljutit, ja u ovoj žalbi ne vidim sebe da sam nešto prekrsio tako da sve 5

Porodica je porodica, a vrijedjanje ic je ic
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
1. Pa jedan dio žalbe je za tebe, a drugi za njega.
2. Nitko ti ne psuje ni ženu ni djecu.

Ako ti se diže pritisak, nemam ti šta drugo reći, nemoj se prepirati s ljudima i izađi malo van na čisti zrak. Ne mogu ti ja tu pomoći.

I točno. Početak situacije je bio na autocesti. Partner i ja smo se bezbrižno vozili i slučajno zabili u vas, od čega ste vi napravili problem. Pa onda, što ne objaviš full snimak da se vidi što ste sve pričali i kako ste se ponašali. Objavi needitovan snimak odakle je sve počelo pa da vidimo.
Ne zanima me uopste vise nista, ostavljam odluku adminu
 

fakeyubel

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
49
slusaj ti nisi odreagovao na moj komentar dok tvoju drugari nisu poceli za tebe da pricaju nema sta IC ne mozes ti uci u IC kad hoces samo da me psujes
 

wwaki

Player
Player
Joined
Jul 26, 2023
Messages
10
Mogu druge zezati, i mogu podnijeti zezanciju na moj racun

Ali ne mogu podnijeti da mi neko vrijedja ženu i djecu !!!

Nemam se sta ja ljutit, ja u ovoj žalbi ne vidim sebe da sam nešto prekrsio tako da sve 5

Porodica je porodica, a vrijedjanje ic je ic
Tko ti je vrijeđao ženu i djecu? Niti u jednom videu nema uvrede na njihov račun. Vi ste spominjali partnerovu mamu i prijatelje i mene napadali. Vaša greška. I to IC, ako je tebi ovo IC, onda ne znam što je OOC.
 

fakeyubel

Player
Player
Joined
Nov 6, 2022
Messages
49
Svi ce te dobiti MG i trazi ce vam POV
mi bas zelimo njihov pov xD jer ljudi ce dobiti ban ako ga posalju a i dobili smo vec kazne za ovo samo posto je ona kaznjena 2 puta za isto zeli pravdu
ako ti se da objasni kako smo mi mg uradili da znam za ubuduce sta da ne radim
 

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Pregled zalbe u toku !
Svaki naredni OFFTOPIC ce biti kaznjen
 
Last edited:

Lucas Goat

Dodji ovde i placi
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
786
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 50074 dobit će kaznu za G.P. 6.9 Ograničeno je vršenje bilo kakvih seksualnih radnji u odnosu na bilo koju osobu. (Dopušten je odlazak u slučaju da ste žrtva seksualnog uznemiravanja (RP silovanje) itd.)

  • ID 38735 dobit će kaznu za Threatening Zabranjeno je pretiti OOC
  • ID 39167 dobit će kaznu za MG zabranjeno je mesanje IC i OOC informacija
    ID 32860 dobit će kaznu za MG zabranjeno je mesanje IC i OOC informacija
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom