Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Barack Cruz

Player
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
24
1. Vaše ime IRL : Strahinja
2. Vaše godine : 24
3. Vremenska zona : GMT + 1
4. Prosjek online po danu : 2h - 3h
5. Vaš Discord : Barrack Cruz
6. Vaše ingame ime : Barack Cruz
7. Vaš ID : 40244

Dodatne informacije

1. Lider za : LSPD
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Smatram da imam smisla za RP policiju, imam ideju kako je sprovoditi .
Moje dugogodišnje igranje GTA online komplet je bazinarno na RP priči, sa ozbiljnim ljudima . Smatram da sa jako odgovorna osoba, ozbiljna i perspektivna. Dosta sam naučio kroz familije i organizacije kako treba postupati sa ljudima, mislim da sam adekvatna osoba za ovaj posao .

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Eh sad , mogu pisati i ovome jako puno, lično smatram da pisanjem ne mogu dokazati ništa , već samo radom . Ali ukratko ću nešto napisati, kako ne bih davao drugim liderima ideje . Jer smatram da treba sam osmisliti i potruditi se. U početku kada bi dosli u policiju vi bi bili obican kadet i ucili osnove policije . Kako učite tako i napredujete kao rank u organizaciji. Znaci ni po babu ni po stričevima. Imam svoj tim iskusnih policajaca koji bi bili velika podrska u daljem napredku organizacije. Radio bih racije koje bi mogle da se dosta smanji kriminal ali i da bude zanimljivo komplet od mafijaša do policiji. Trudio bih se da sto više policija patrolira gradom , kako bi se steklo ozbiljno mišljenje o policiji . Naravno imao bih specijalne jedinice za specijalne operacije , koje bi se bazirale bar 2x nedeljno. De bi specijalci dosli do velikog izražaja na serveru, samim tim bi to bio elitni deo policije , i svakome bi bila čast da bude član . Potrudio bih se da policija postavi autoritet na serveru igračima , da je ne shvataju olako . Uglavnom dokazao bih igrom kakav rp , koja ozbiljnost. Svaki čin u policiji tj svaki policajac moći će da napreduje svojim trudom i zalaganjem za policiju. Niko neće ostati nezaposlen, niko neće ostati u policiji samo da bi imao značku . Grad će biti zaštićen .
Fokusirao bih se na treniranje policajaca da ne budu debeli i krofnasti. Napravio bih jedan uigran i skladan tim operativaca .

Svima dobro poznati kodovi
10-1 (Postrojavanje na liniju)
10-2 (Negativno)
10-3 (Tisina na radio!)
10-4 (Pozitivno)
10-5 (Ponoviti)
10-6 (Zanemariti)
10-7 (Pauza do 30 min)
10-8 (Prijava Patrole)
10-9 (Odjava Patrole)
10-10 (Otvorena pucnjava )
10-14 (Specijalna uniforma )
10-20 (Lokacija)
10-57 Vektor (Potrjera za licem u motonom vozilu)
10-57 Foxtail (Potjera za licem na nogama )
10-95 (Lice se vodi do zatvora
10-99 (Kraj Akcije)
Status 01 (Prijava duznosti)
Status 02 (Odjava dznosti )
Kod 1: Opasnost opasna po zivot(Svi se upucuju na situaciju)
Kod 2: Polu-hitni (samo svetla)
Kod 3: Hitna pomoć (svetla i sirene)
Kod A: Pad igre
Kod B: Mišić F8 i U
S-Solo
D-Duo
T-Trio
Q-Quatro

Rankovi u policiji
Suspend
Regrut
Mladi vodnik
Vodnik
Saobraćajac
Poručnik
Inspektor
Glavni inspektor
Šef odeljenja za organizovani kriminal
Šef policijske stanice
R.S.J - regrut specijalnih jedinica
K.S.J - kapetan specijalnih jedinica
M.S.J - major specijalnih jedinica
K.S.J - komandant specijalnih jedinica
Pukovnik - obučava rank 1-6
Saobraćajni komandir
Zamenik komandira
Komandir
Zamenik načelnika
Načelnik
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom