Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Licna(personalna) Biografija | Don Carlos | 36633

Status
Not open for further replies.

Don Vitex

Player
Player
Joined
Sep 4, 2023
Messages
8
Ime:don
Pol:Musko
Starost:35
Rasa:Bijelac
Nacionalnost:Srbija/Hrvatska
Mesto rođenja:dedina noga
Otac:Marino
Majka:Ane
Težina:90
Visina:2m
Boja očiju:Zelena
Boja kose:Bijela
Tetovaže:Imam
Prednosti:Visok,romantican,snalazljiv
Slabost:2 sina u domu i jedna cerka u zatvoru


Životna priča:Rođen sam u malom selu Dedina noga imam 35 godina imam 2 brata jedan kockar a drugi alkoholicar i od malena sam u kriminalnim vodama.Moje prve pljacke su bile u tome selu volio sam krasti i otimati po ducanima i tako dalje.Sa 19 godina sam prvi put uhvacen te priveden i zatvoren na 2 godine u zatvoru je bilo tesko svaki dan sam razmisljao o slobodi i kako cu imati jednog dana svoju porodicu i krenuti u pravi zivot.Krenuo sam raditi legalne poslove ali sam shvatio da od toga nema velikih para pa sam odlucio ponovo sa ilegalom.Opet sam imao vecu svotu novaca ali za 3 mjeseca sam opet priveden dobio sam drugi pritvor od 5 godina u nekih godinu i pol sam nasao par ljudi koji su imali veze sa ljudima koji su ih mogli izvuci iz zatvora pa sam ja htio ici sa njima sve smo se dogovorili i tako je dosala ta noc ,noc u kojoj nisam spavao cijelu noc sam razmisljao ocu li proci,sta ce se desit,oce li me uhvatiti pa cu morati biti jos vise u pritvoru i odlucio sam.Sutra bijezim i krecem sa novim zivotom.

-Don moze da vezuje, podize, pretrazuje sa pistoljem u ruci zato sto je imao posebnu obuku od svog oca Marina.
-Don moze voziti svaki auto do 50km/h off road.
-Don moze koristiti ilegalna oruzija (XXX Oruzije) zbog svojeg iskustva iz oruzija.
-Don moze ici u bilo kom trenutku 2v1 zbog svoje obuke u Avganistanu
-Don ne veruje ljudima i može da ih ubije ako im se ne svidjaju (poštuje se pravilo od 5 sekundi)
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024
Biografija ODOBRENA!

Don ne veruje ljudima i može da ih ubije ako im se ne svidjaju (poštuje se pravilo od 5 sekundi)

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom