Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

VaskeCar

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
25
1. Vaše ime Aleksandar
2. Vaše godine 32
3. Vremenska zona GTM +1
4. Prosjek online po danu 6-10H
5. Vaš Discord #vaske2500
6. Vaše ingame ime Vaske Car
7. Vaš ID 31335

Dodatne informacije

1. Lider za..... LSPD - Los SantosPolice Depermant -

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije?
Vec duze vremena provodim svoje vreme na ovom projektu. Od pocetka pa do dana danas sam samo bio u state organizacijama. Kroz citav taj RolePlay prosao sam kroz razne situacije i mnogobrojna dogadjaja. Samim time smatram da vreme provedeno u svim state organizacijama nije bilo uzaludno upoznao sam dosta kvalitetnih ljudi koji bi mi pomogli u daljem vodjenju jedne ovako bitne organizacije. Smatram da ovoj organizaciji trebaju ozbiljni ljudi koji nece da prave problema time bi bio veoma angazovan da pratim za dobro delo nagrada za gresku kazna ja se vodim onoj staroj red rad i disciplina

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a
Povecanjem broja policajaca u gradu, samim time i smanjenje kriminala u gradu, Uvodjenje vise radarskih kontrola po gradu, uvodjenjem raznih zanimljivih odeljenja kao sto su npr: odeljenje za narkotike, odeljenje za organizovani kriminal, uveo bi i jedinicu poput interventne jedinice koja bi vrsila patrole gradom i dolazila na pozive gradjana. Povecanjenm akcija u razlicitim delovima grada vrsio u oba smera kontrolu na alkohol, narkotike itd... Ubacivanjem novih vozila koja pobljsavaju dozivljaj RolePlaya. Od zaposlenih zahtevao samo komunikaciju preko radio kodova.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,520
Prihvaceno, intervju ce se odrzati 22.10.2023 u 18:00.h Budite u cekaonici na Grand RP discordu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom