Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Konstantno krsenje praliva | ID : 21837

Status
Not open for further replies.
Your ID
23828
Players nickname
Mone Shuxna
Suspect ID
21837
Date of violation
Oct 22, 2023
Time of violation
11:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/search/3820935/?q=21837&o=date

Mone Shuxna

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
158
Decak ocito ne postuje pravila u glavnom krsi FearRP i CL nije ni to problem da ne dolazi vise puta dnevno na paneli kod moje kuce i smara za jednu bateriju, a posle kad me sretne u grad kurci se kako je ukrao tu istu bateriju. Mislim da ima dovoljan broj prekrsenih pravila u periodu od mesec dana i smatram da treba igrac da se sankcionise udaljavanjem iz grada. Forum ratnik MONE
 

Laza Neunistijanovic

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
221
Decak ocito ne postuje pravila u glavnom krsi FearRP i CL nije ni to problem da ne dolazi vise puta dnevno na paneli kod moje kuce i smara za jednu bateriju, a posle kad me sretne u grad kurci se kako je ukrao tu istu bateriju. Mislim da ima dovoljan broj prekrsenih pravila u periodu od mesec dana i smatram da treba igrac da se sankcionise udaljavanjem iz grada. Forum ratnik MONE
Ja smatram da shuxna jako prljavo igra i da za vise pravila je doneta pogresna odluka o meni jer kada mi je crashalo ja sam se vracao na mesto izlaska da biste me robali.
 

Ogishaa92

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
58
Grind - naziv za radnju koju je potrebno puno puta izvesti u svrhu napredovanja i skupljanja iskustva, pojam uobičajen u MMORPG igrama.


Moraš se malo dijete edukovati,citati i obrazovati se , vidim da Vas Moneta nista ne uci
Vas se u mnozini ne pise velikim slovom. A grind je drugi jezik. Pravi si trubadur iz mozbija 😂😂😂😂
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Vas se u mnozini ne pise velikim slovom. A grind je drugi jezik. Pravi si trubadur iz mozbija 😂😂😂😂
Ja tebe persiram jer si ti mnogo obrazovan a ne vecinu. A grind sam ti poslao šta je, nisi se ni zahvalio, šteta pa su onu školu zatvorili, jesi pao godinu ili...
 

Ogishaa92

Player
Player
Joined
Jan 9, 2023
Messages
58
Ja tebe persiram jer si ti mnogo obrazovan a ne vecinu. A grind sam ti poslao šta je, nisi se ni zahvalio, šteta pa su onu školu zatvorili, jesi pao godinu ili...
Jos ti dete moras u skolu da naucis bonton a i gramatiku srpskog jezika. Bice tezak put ali budi uporan
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom