Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna(personalna) Biografija | Don Patrik | 36972

Rejected
Status
Not open for further replies.

Pako Chincila I36972

U radu je spas
Player
Joined
Oct 20, 2023
Messages
24
Ime:don Patrik
Pol:Muško
Starost:37
Rasa:bjelac
Nacionalnost:hrvatska/srbija
Mesto rođenja: dedina bašta
Otac:matija
Majka:kiara
Težina:95
Visina:197
Boja očiju:smeđa
Boja kose: Plava
Tetovaže:ljeva ruka
Prednosti:brz sam u zavojima
Slabost:nisam školovan
Životna priča:rođen sam u mjestu Dedina bašta, imam 37 godina. imam 3 brata jedan osto beskućnik zbog alkohola,drugi pogino od mafije, a treći je u popravnom domu
majka me jedina volila,tata ni nisam puno viđo zato što je varo majku rođen sam sa par kila tata kada me prvi put vidio ja se njega ni ne sjećam.Deda mi je pokazo njegov snajper i on se zakašljao i preminuo za njegovim snajperom kada su mu uzeli snajper nešto mi je govorilo da ga moram vratiti i njemu ga donesti.baka kada je saznala za
snajper mi je pokazala pra dedovu zolju i ja sem se bojao i nisam to nikome reko da baka ima zolju.ja kada sam morao u školu mi je bilo žao ali kada sam skužio da nas uče
o puškama meni se svidjelo profesor Ivek me poslo u irak na podućavanje.postao sam najbolji vojnik.majka je bila ponosna na mene

-Don moze da vezuje, podize, pretrazuje sa pistoljem u ruci zato sto je imao posebnu obuku od svog oca Matije
-Don moze voziti svaki auto do 50km/h off road.
-Don moze koristiti ilegalna oruzija (XXX Oruzije) zbog svojeg iskustva iz oruzija.
-Don moze ici u bilo kom trenutku 2v1 zbog svoje obuke u Iraku
-Don ne veruje ljudima i može da ih ubije ako im se ne svidjaju (poštuje se pravilo od 5 sekundi)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom