Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46956
Players nickname
Boro Boric
Suspect ID
29868
Date of violation
Oct 25, 2023
Time of violation
11:59
Proofs
https://youtu.be/SWbqB1oKuH0

andew

Player
Player
Joined
Aug 21, 2023
Messages
26
Ja iskreno neznam sta nije ovaj covek uradio ovde.. Bilisu troje ljudi(cuvali panele) mi smo ih ubili 12 minuta pre panele oni su iskrvalili i u 12:00 je trebalo da pokupimo panele ovaj covek je jedan od koi smo ubili i on je doso udarao sa automobilom i tacno u 12:00 je dosao do panel da pokupi sta moze i svesno je znao da ce da umre i mi smo ga ubili, ovaj lik nije normalan sta je uradio ovo nije samo fail rp vi bolje znate vidite koliko greske je napravio
 

Djordje White

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
329
Pre nego sto krenem sa pregledanjem zalbe ispravite naslov zalbe.

Rok za ispravku 12h
 

Djordje White

Player
Player
Joined
Jul 30, 2023
Messages
329
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.

ID 46956 se moli da dostavi POV od pocetka situacije.
Rok za dostavljanje POV-a 12h
 

Dragan Gago

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
242
Ja iskreno neznam sta nije ovaj covek uradio ovde.. Bilisu troje ljudi(cuvali panele) mi smo ih ubili 12 minuta pre panele oni su iskrvalili i u 12:00 je trebalo da pokupimo panele ovaj covek je jedan od koi smo ubili i on je doso udarao sa automobilom i tacno u 12:00 je dosao do panel da pokupi sta moze i svesno je znao da ce da umre i mi smo ga ubili, ovaj lik nije normalan sta je uradio ovo nije samo fail rp vi bolje znate vidite koliko greske je napravio
warn na vasu fam ko kuca.
6.15
MG.
PG pricanje na radio dok pucas iz puske i sa puskom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom