Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

LiL Ivanooooooo

Player
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
14
Ime porodice: Good Fellas
Vlasnik porodice: LiL Ivano | 42660
Broj kuće: 445
Forum link od vlasnika: https://gta5grand.com/forum/members/125393/
Ime i tag vlasnika porodice: onavi12

Povijest porodice: Kada sam prvi put ušao u grad ušo sam u jednu od boljih familija u gradu i od njih sam naučio kako i što trebam raditi. Razmišljao sam kad skupim novac sa svoja 3 prijatelja da otvorimo familiju što smo i na kraju učinili. Skuipili smo određenu slotu novca te skužili kako zarađivati novac preko familije. Što se tiče kriminalne organizacije raspitao sam se sa višim činom prošle familije i on mi je objasnio kako započeti dobru familiju te sam uz to pročitao pravila što se tiče neformalne organizacije. Skupijo sam svojih 20 članova familije i započeti kriminalnu familiju.
Cilj porodice: Postati jedna od boljih familija u gradu i boriti se za familijarnu ljestvicu. Htjeli bi ići na evente da skupimo novac za biznis.


PRAVILA PORODICE: 1.0 Slušati veći čin
1.1 Zabranjeno postavljanje korisnika iz Familije na Forum i prijavljivanje Server Administratorima.
1.2 Zabranjeno ubijanje igrača iz Familije. (TK)
1.3 Zabranjeno psovanje igrača iz Familije. (OPOMENA ILI KICK)
1.4 Zabranjeno kršenje RP pravila.
1.5 Zabranjeno ubijanje igrača na teritoriji Familije bez prethodnog upozorenja od 5 sekundi.
1.6 Obavezno nošenje Family uniforme na Eventima i na teritoriji Familije.
1.7 Strogo zabranjeno OOC Vređanje članova.(OPOMENA ILI KICK)
1.8 Zabranjeno Deranje na radiju. (OPOMENA)
1.9 Obavezno Poštovanje Većih Rankova.
2.0 Obavezno dolaženje na Evente, Pljačke i sl. (OPOMENA)
2.1 Obavezno Postavljanje panela, aktiviranje porodičnih zadataka.(OPOMENA)
2.2 Uvijek kada vračate aute u garažu, morate ih napuniti do kraja sa gorivom.(OPOMENA)
2.3 Najjveći čin roba
2.4 Kada robate idite sa 2 auta i neka vas bude 8
2.5 Ne molite za rank (RANK DOWN ILI OPOMENA)


Rankovi u porodici:
Suspend: osoba koja ne poštiva veći rank i ne dolazi na evente i ne uključuje familijarne zadatke
Member: osoba koja je tek ušla u porodicu i zna pravila grada
Fighter: osoba koja dolazi na evente te tako dobiva rank up
Gangster: osoba koja poštuje višeg čina i sluša naredbe
Master: osoba koja osoba koja se brine o biznisa (ako ih imamo) te naređuje manjem činu da to napravi
Shooter: osoba koja se trudi, radi panele i brine se o biznisu (ako ga imamo) jako je aktivan i dolazi na evente
Criminal: osoba koja uvijek dolazi na evente uključuje familijarne zadatke i organizira taktike za evente te je snalažljiva
O.G Fellas: osoba koja je od početka u familiji i kojoj u potpunosti vjerujem, organiziran za skladište i panele
UnderBoss: osoba koju znam u RL i koji mi pomogao da napravim familiju
Gazda: glava familije

Familijarni Logo:

Familijarni Outfit:
 

Kristina Shayk

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,154
Neformalna organizacija odbijena.​
  • Porodcia Good Fellas je izgubila neformalnu 21.10 te je ne moze imati narednih 30 dana​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom