Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Paco Thirdstreet

Player
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
423
Informacije
1. Vaše ime IRL: Patrik
2. Vaše godine: 15
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Od 16:00 do 20:00 radnim danima, od 13:00 do 00:00 vikendom
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 3-4 sata radnim danima, 6-8 sati vikendom
6. Vaš Discord: Paco Pac (ako ne radi onda "gulipo")
7. Vaše ingame ime: Paco Pac
8. Vaš ID: 36589
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: Zelim biti asistent, ali ako bih bio admin, zelio bih biti curator Crime-a.

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Cini mi se kao zanimljiv posao te bih ga izvrsavao izvrsno. Zelim pomoci administraciji sto se tice aktivnosti te isto tako zelim pomoci igracima s njihovim pitanjima. Ne krsim pravila cesto te ih bezprijekorno znam.
2. Koje su vaše prednosti? Prije sam radio kao administrator pa sam upucen svime. Odlicno znam pravila te sam voljan pomoci. Zbog svog iskustva u RP, znam odgovor na puno pitanja koja igraci pitaju.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Mala neozbiljnost.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Ne jer se prijavljujem za asistenta.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) Ne jer se prijavljujem za asistenta.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Malo me sprijecava skola, ali sam i vise nego dovoljno aktivan da ispunim duznosti asistenta administracije.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,562
Pozdrav, javi mi se na discord da se dogovorimo za termin ispitivanja.
Rok za javljanje 36h.
Discord: aldin_verstappen
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom