Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Blacklist evading, G.P 1.4 I 4210 8020 17743

Status
Not open for further replies.
Your ID
6969
Players nickname
Beli Atticus blacklisted
Suspect ID
17743
Date of violation
Oct 31, 2023
Time of violation
15:10
Proofs
https://gta5grand.com/forum/members/110080/

mili lukovic

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
21
ID 4210 i 8020 su blacklistovani, međutim isti igrač igra na ID 17743. Provjerite ID 17743 na forumu, nikad nije pričao ingame, promijenio je tipku za pričanje kako ne bi slučajno pritisnuo N i tako se odao kao što možete vidjeti na ovom POV-u :
. Molim da provjerite igrača, eventualno da ga pozovete na discord da se potvrdi o kome je riječ kao što ste znali prethodne blacklistovane igrače kontrolisati. :cool:
 

casual1312

Rane se izleče, ali ne zle reči.
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
129
Evo da kazem par reci posto vidim da je zalba na mene za nekakav ban evading, ajde prvo sto je troll zalba nego su informacije koje si uneo o sebi lazne sto je dovoljno da se ova zalba odbije ali uredu tu su admini da provere to, to sto si napravio nov acc i upalio VPN ti nece pomoci da se sakrijes ili si mozda samo upalio VPN zato sto ti ban evading radis sta mislis o tome Sleezy Zaynu, takodje koristis POV koji nije tvoj sto takodje nije validno ja ga necu brisati zato sto znam da to sto ti pricas nema veze sa vezom, to gde ja imam bind za pricanje je moja stvar mogu ga staviti na kurac ako zelim pa mozes i ti malo da mi ga klikces onda, prijatan dan i dovidjenja.
 

mili lukovic

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
21
Evo da kazem par reci posto vidim da je zalba na mene za nekakav ban evading, ajde prvo sto je troll zalba nego su informacije koje si uneo o sebi lazne sto je dovoljno da se ova zalba odbije ali uredu tu su admini da provere to, to sto si napravio nov acc i upalio VPN ti nece pomoci da se sakrijes ili si mozda samo upalio VPN zato sto ti ban evading radis sta mislis o tome Sleezy Zaynu, takodje koristis POV koji nije tvoj sto takodje nije validno ja ga necu brisati zato sto znam da to sto ti pricas nema veze sa vezom, to gde ja imam bind za pricanje je moja stvar mogu ga staviti na kurac ako zelim pa mozes i ti malo da mi ga klikces onda, prijatan dan i dovidjenja.
Dečko se razumije u ban evading kao što vidite spominje nekakav VPN i ostala pomagala. Pojavio si se odjednom u junu na forumu, izgleda da ti je jedna bručka krivo urasla pa počeo odjednom kršiti pravila, a 17k id… Nije ovdje niko sisao veslo, slobodno pričaj svojim helijum glasom 🤣
 

casual1312

Rane se izleče, ali ne zle reči.
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
129

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,048
ID 17743 bleklistovan + svi forum nalozi
Posto vidim i za tebe ko si, takodje bleklistovan + svi forum nalozi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom