Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Slqven MB

Player
Player
Joined
Oct 30, 2022
Messages
4
Informacije
1. Vaše ime IRL:Slaven
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona:GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00):15-22
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):5h-11h
6. Vaš discord:mad:slqven
7. Vaše ingame ime:Slqven Benko
8. Vaš ID:12467
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?--Želio bih postati admin zato što je malo za reći da sam bio u par situacija gdje trebam pomoć administratora a nikoga nigdje, sa svojom prosječnom aktivnošću na dan mislim da se nitko od igrača nebi osjećao izostavljeno ili ignorirano od moje stranje jer volim pomagati ljudima i znam kakav je osjećaj kada se admina mora čekati po pola sata a tebi je hitno.
2. Koje su vaše prednosti?-Volim pomagati ljudima, mogu puno vremena provoditi online dnevno, nisam sebičan i uvijek mogu poslušati nečiji savjet, imam preko 8 godina iskustva igranja SAMP-a i Fivem-a gdje sam na par RP servera bio administrator, dobro sam upoznat sa pravilima RP-a zbog već navedenog iskustva i mislim da bih puno doprinjeo serveru i administracijskom timu zato što se odlično slažem u timu.
3. Koje su vaše najveće slabosti?-Trenutno nemam slabosti koja bi utjecala na moju poziciju administratora na serveru.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?-Da
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)-Da
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?-Trenutno ne
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,041
Vasa aktivnost na nasem serveru je i dalje minimalna , pravili ste pauze od par mjeseci od servera vise puta

Sacekajte neko vrjeme pa se prijavite za admina ponovo ili ako zelite prijavite se za asistenta prvo pa vremenom mozete postat administrator

Sad za sad Aplikacija Odbijena
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom