Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
49712
Players nickname
Ferid_Hiljaga
Suspect ID
28427
Date of violation
Nov 3, 2023
Time of violation
2:59
Proofs
https://youtu.be/N453UCB0qWk

Ferid00135

Player
Player
Joined
Oct 20, 2023
Messages
49
sve se vidi i (ne) cuje u pov-u, gospodin je sutio sve vrijeme.....

te je ubrzo nakon toga njegov prijatelj dosao po osvetu, .....

( VDM, G.P 6.15 | 44573 -
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
U povu koji šaljem ispod jasno se čuje i vidi da sam ti brojao + radite Bag abuse obojica, tako da dostavi pov od cijele situacije da se vidi kako ste išli 3-4 puta F1 da bi se oživjeli i tako dalje.


Ljubi te Cobika!
 

Ferid00135

Player
Player
Joined
Oct 20, 2023
Messages
49
U povu koji šaljem ispod jasno se čuje i vidi da sam ti brojao + radite Bag abuse obojica, tako da dostavi pov od cijele situacije da se vidi kako ste išli 3-4 puta F1 da bi se oživjeli i tako dalje.


Ljubi te Cobika!
ti si nisi cuo mozes ti brojat do sutra, ja se cujem i kod tebe i kod sebe, a meni je kresalo, ti kaci sta god hoces :D

nisi snimio sve slojeve, brojao si samo 5 sekundi bez ikakvog razloga, idalje si prekrsio pravilo

nemoj ti da me ljubis molim te
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
ti si nisi cuo mozes ti brojat do sutra, ja se cujem i kod tebe i kod sebe, a meni je kresalo, ti kaci sta god hoces :D
Na mom povu se jasno vidi i čuje da je ispoštovano 6.15 pravilo, nigdje nije prekršeno. To što se ne čujem kod tebe, nije moj problem.

A kolega iznad će okačit za Bag abuse koga treba, tako da laganini.

Pozdrav!
 

Ferid00135

Player
Player
Joined
Oct 20, 2023
Messages
49
Na mom povu se jasno vidi i čuje da je ispoštovano 6.15 pravilo, nigdje nije prekršeno. To što se ne čujem kod tebe, nije moj problem.

A kolega iznad će okačit za Bag abuse koga treba, tako da laganini.

Pozdrav!
kako nije problem pasa moj, ja se cujem kod sebe, to sto tebi mikrfon u igri ne radi sto ne znas da podesis to je tvoj problem, jos brojis, a ne znas za sta brojis hahahahah sirotinjooooo
 

Kejt Zaraki

Player
Player
Joined
Jun 5, 2023
Messages
447
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.
ID 28427 je dostavio POV situacije gde se cuje jasno da vam je brojano
Sto se tice videa BA okacite zasebno zalbu na forum, jer je druga situacija u pitanju .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom