Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected ๐™Ž๐™ช๐™œ๐™š๐™จ๐™ฉ๐™ž๐™Ÿ๐™– ๐™ฏ๐™–|๐™ˆ๐™ช๐™Ÿ๐™ช ๐™ž ๐˜ผ๐™—๐™ง๐™–๐™๐™–๐™ข๐™–

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
00000
Players nickname
Alex Fox
Administrators nickname
xd
Date
Nov 4, 2023
Time
00:00
Proofs
///

Alex Fox

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
32
๐—ฃ๐—ผ๐˜‡๐˜‡ ๐— ๐˜‚๐—ท๐—ผ ๐—ถ ๐—”๐—ฏ๐—ฟ๐—ฎ๐—ต๐—ฎ๐—บ๐—ฒ ๐—ถ๐—บ๐—ฎ๐—บ ๐˜€๐˜‚๐—ด๐—ฒ๐˜€๐˜๐—ถ๐—ท๐˜‚ ๐˜‡๐—ฎ ๐—š.๐—ฃ 6.22 Zabranjena je prodaja/kupovina obiteljskih biznisa ili podizanje/uplata novca na/sa porodiฤnog raฤuna bez odobrenja lidera porodice, kao i uzimanje iz skladiลกta i obiteljskih automobila (spada pod pravilo prevare 1.3)

Moja Sugestija je da se npr za to pravilo banuje 60 posto nije fer prema igracima koji su ukrali ili im je bilo smjesten ban da dobiju 9999
a oni koji koriste aimbot hitbox itd dobiju samo 60 dana moja je sugestija da se pruzi sansa za te ljude koji su dobili ban za G.P 6.22 da im se pruzi ลกansa i da se banuje na 60 dana naravno da ide uz moneywipe znaci da mu se pobrise novci i ukradene stvari naravno da je G.P 6.22 Unban Appeal naravno kao sto sam rekao da ide uz moneywipe i brisanje svih stvari koji je uzeo ja mislim da je to sasvim korektno prema tom pravilo jer nije uredu da ovi haxori dobijaju ban 60 dana a ljudi koji su to uradili dobiju 9999 LP i hvala na citanju :) <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom