Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
30904
Players nickname
Duxa Zlikovski
Administrators nickname
Doky Ryhs
Date
Nov 10, 2023
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/527079/ https://youtu.be/H3Gars2BWjs

Duxa

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
8
ja vas molim da se ova nepravda resi u sto brzem vremenskom periodu jer stvarno izgubim zelju za igranjem,decko je postavio zalbu na mog druga jer ga je pucao u gz (to je nebitno) ali sam ja dobio za P.Z.Z.1.2 jer sam pretrazio njega u gz sto po meni nije normalno jer --pravilo 1.2 Zabranjena je kupovina oružja, droga. Također i za otmicu, pljačku ljudi i stavljanje torbi na glavu igračima. / Upozori
I molim vas kad protumacite situaciju i pogledate njegov POV da li mozete zakljuciti da li smo hteli da ga robamo,kidnapujemo,kupimo drogu/oruzije ili staviti vrecu na glavu ja sam ga samo pretrazio i tjt nista nisam uradio.Realno trebalo bi da dobijem samo za PG jer sam ga pretrazio bez podignutih ruku. Takodje uz sve to sto mi se desilo ja sam iz te jedne situacije MAGICNO dobio 2 warna kojim magijama ne znam al sam nekako dobio 2 warna ... Stvarno pored ovakvih odluka covek izgubi zelju za igranjem molim vas da ovo svedete na pravdu i da mi se poniste ova 2 warna to je to od mene hvala ...
 

Duxa

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
8
ja vas molim da se ova nepravda resi u sto brzem vremenskom periodu jer stvarno izgubim zelju za igranjem,decko je postavio zalbu na mog druga jer ga je pucao u gz (to je nebitno) ali sam ja dobio za P.Z.Z.1.2 jer sam pretrazio njega u gz sto po meni nije normalno jer --pravilo 1.2 Zabranjena je kupovina oružja, droga. Također i za otmicu, pljačku ljudi i stavljanje torbi na glavu igračima. / Upozori
I molim vas kad protumacite situaciju i pogledate njegov POV da li mozete zakljuciti da li smo hteli da ga robamo,kidnapujemo,kupimo drogu/oruzije ili staviti vrecu na glavu ja sam ga samo pretrazio i tjt nista nisam uradio.Realno trebalo bi da dobijem samo za PG jer sam ga pretrazio bez podignutih ruku. Takodje uz sve to sto mi se desilo ja sam iz te jedne situacije MAGICNO dobio 2 warna kojim magijama ne znam al sam nekako dobio 2 warna ... Stvarno pored ovakvih odluka covek izgubi zelju za igranjem molim vas da ovo svedete na pravdu i da mi se poniste ova 2 warna to je to od mene hvala ...
evo slika da imam 2 warna
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
362
e dobar dan administracijo upravo sam ga ja kacio sta god da su oni meni hteli da urade nezanimame kao prvo ko je tebi dao za pravo da me pretrazujes dok nemam podignute ruke e kao drugo zahvali mi se zato sto kad neko krene da se sali samnom mogu mu lagano moze da dobije goru kaznu te tako sam ja uvek chill e da jos nesto ovaj sto me je ubijo odkud njemu pravo da me ubija u green zoni te je to chip turning sta god da je on i da radi u fib nezanima me brojo mi je bez razloga da mi je izdo razlog pa ok al nista nije izto pa time me je ubijo e da da ti kazem jos ovo NA GRESKAMA SE UCI
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom