Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Teo Wales

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Mar 29, 2023
Messages
40
Ime porodice: Black Cobra
Leader porodice: Teo Wales
ID Leader: 41002
Broj kuce familije: 263
Discord Leadera familije: teo_dobi
Forum link od vlasnika familije: Teo Wales

Outfit familije:


Rankovi u familiji:
{1} suspend: ljudi koji su uradili problem ili gresku neku.
{2} new member: Novi clanovi koji su tek usli, imaju pristup vozilima i fam chatu. upoznaju se sa familijom i ljudima u familiji
{3} member: član familije već duže od 3 dana može vozit auta, može pričat na radio.
{4} hitman: član koji ima pristup familiji, vredan, dođe na familjarne evente ima povjerenje članova.
{5} warrior: Dobar pucač, odgovoran da nauči nove članove familije i da im bude mentor.
{6} interventna: izvršava sve zadatke koji su mu postavljeni, sfera uticaja.
{7} hunter: Pomaže svima, vodi evente, zamjenik direktora, ima povjerenje vlasnika.
{8} direktor: To su članovi koji su verni porodici, upravljaju familjarnim biznisima, sposobni su za sve.
{9} Co-Leader: Članovi koji imaju otvoren pristup svim funkcijama familije, i biznisima familije, upravljaju svim područjima i kontroliraju ih.
{10} Leader: Vlasnik familije, glava familije


Pravila familije:

{1} zabranjeno je psovati, maltretirati, vredjati i ubijati clanove familije.
{2} Clan mora biti odan članovima porodice!
{3} Clan mora da postuje zakone grada i drzave
{4} Obavezno postovati vise cinove u familiji
{5} Strogo zabranjeno krađa stvari ostalim članovima iz gepeka koje ne pripadaju njima- suspend

Istorija familije:

Ja sam 2. ponosan vlasnik familije, članovi me jako vole, ja sam oduvijek volio biti veliki vođa, imam također svoju desnu ruku Kimija, ja i on se uvijek drzimo zajedno i sve radimo skupa, zato smo jednog lepog divnog suncanog dana odlucili da se prijavimo i da konacno budemo neformalna organizacija, ja i kimi saljemo puno pusa organizaciji i svima u timu, također i ostalim članovima, hvala.

Logo familije:

Ciljevi familije: Upoznati nove i aktivne ljude
Doći na top 10 rank na rangiranju
Prosiriti familju i uzivati i pruziti najbolje sto mozemo.
 

Gerrito Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
1,214
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje, uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND disocrdu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,660
Aplikacija Odbijena
  • Lider porodice u drzavnoj organizaciji
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom