Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P. 1.4. (Main) | Kristina Verstappen

Status
Not open for further replies.
Your ID
7855
Players nickname
Akyra Kaito
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Oct 19, 2023
Time
00:00
Proofs
https://ibb.co/64nR15P

KokNikol

Player
Player
Joined
Dec 9, 2022
Messages
22
Poštovana administracijo,

Pre nepunih mesec dana, dobio sam ban na svom main nalogu zbog prekršenog generalnog pravila 1.4. (1.4 Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa (Twinking) | Trajna zabrana svih računa osim glavnog računa. Glavni račun će dobiti zabranu do 60 dana). Neću sada početi priču kao ostali ,,brat mi je bio na kompijuteru i ostalo)... Ja stvarno i imam brata koji ima svoj social club i svoj nalog (što je dozvoljeno). Ja imam jednog dugara koji je povremeno dolazio tih dana kod mene i igrali smo zajedno grand na mom i na njegovom nalogu, ali je njemu bilo odsadno pa je napravio nova dva naloga na tom social clubu i igrao svaki dan kod mene, jer su mu roditelji oduzeli kompijuter zbog ocena u školi. Mi smo tako igrali na više naloga par dana i sada kad sam hteo da igram na svom nalogu dok ne idem u školu dočeka me worst nihgtmare screen svakog Grand Rp igrača :)... Neću sada kao neki reći ,,nisam znao da to ne sme, bla, bla, bla", ja sam znao da to ne sme, ali nisam razmišljao o tome jer smo drug i ja uživali zajedno, kao nekad dok smo još zajedno nosili pelene, bukvalno smo ceo život proveli zajedno i nije mi ni na kraj pameti palo da mogu da izgubim sve sa naloga zbog - ako možemo reći ,,gluposti". Ja nemam više sta toliko puno da kažem, sem da mi je jako žao sto moram da čekam jos mesec dana do unbana, a bukvalno dobijam unban dan posle mog 18og rođendana haha. Ja na svom nalogu mozda imam jednu/dve kazne od administratora, ali to su neke sitne, verovatno i slučajne. Nikada nisam imao problema ni sa kim. Još sam i planirao ovih dana da se prijavim za asistenta administracije, ali to ću morati tek po isteku bana/dobijanju unbana.

Hvala na razumevanju i izvinite za opširan sadržaj prijave haha...
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
7,906
Mozete dobiti unban uz money wipe ako se slazete
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom