Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33973
Players nickname
Viktor Waltz
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Oct 24, 2023
Time
00:00
Proofs
/

VIktor Mladenn

Player
Player
Joined
Jun 27, 2023
Messages
45
Dragi Abrahame i Mujo moje veliko izvinjenje zato sto nisam pre naucio pravila,ali sada kada ih znam video sam gde sam pogresio i hteo bih dobiti jos jednu sansu poslusajte pricu:Brat je krenuo igrati Grand pre mene i napravio je acc 31k id i ja sam hteo isto da probam i napravio sam akaunt pod id 33973 jako mi se svidela igra i nastavio sam da je igram.Kada sam kupio novi pc dao sam stari bratu i zamenio ga je sa svojim zato sto je bio bolji, na tom starom mom kompjuteru koji je kod brata ostao je moj epik nalog preko koga imam gta i moj main i on se tu logovao na svoj grand nalog ne znajuci da mora da promeni epik nalog.Ja sam u avgustu ove godine napravio svoj Twink acc 44k i to su jedina 2 akaunta koja ja posedujem. Ovaj 31k je od brata ali vi mislite da je to moj 3 i main nalog zato sto je preko istog epik naloga logovan.Ja se opet jako izvinjavam i vise to necemo raditi samo vas molim da dobijem unban na mom main nalogu 33973 bio bih vam jako zahvalan.
Jedina 2 naloga koja ja posedujem su:
main:33973
twink:44k
A za 3 nalog pod id 31k mislite da je moj main i 3 nalog zato sto je povezan na isti epik,ali to je od brata i ja nemam nista sa tim acc.
Nadam se pozitivnom odgovoru i obecavam da se ova greska nece ponoviti..
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,244
Nazalost ovo se racuna kao vas twink nalog, nikakvi dokazi nisu dostavljeni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom