Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zahtjev za unban, razlog bana Generalno Pravilo 1.1 1.8 6.3 Mujo Swayze

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5310
Players nickname
Tihomir Iljic
Administrators nickname
Mujo Swayze i Erwin Yeag
Date
Feb 14, 2022
Time
00:00
Proofs
https://i.imgur.com/1KBfQU9.png

TihomirIljic

Player
Player
Joined
Dec 7, 2021
Messages
7
Ne znam odakle da počnem pa evo ukratko cu reći šta se desilo I kako je došlo do PERMA Bana. Kao što većina admina zna Branislava i ja smo bili u bolnicu takodje smo bolnicu I vodili. U medjuvremenu dok sam bio direktor 20ak bolnicki maski ne znam tacan broj, koje je Branislava pokupila i dala meni te maske nisu bile vracene u bolnicu nego su ostale kod nas I nakon odlaska naseg iz bolnice. Te maske su se prebacivale izmedju nas (Branislave i mene), stavljali smo u auta, stan itd.. Posle nekog vremena dosli smo na ideju da prodajemo maske na pijacu jer nam je bilo da kazemo dosadno pa eto malo da se nasalimo sa bolnicom, pd-om, fib-om itd.Prodali smo svega 3-4 maske..(Pre svega samo da napisem da znamo za maske sve vezano za prodaju ali isto tako nam je receno od strane admina dok smo bili u bolnicu I vodili bolnicu da je po RP-u dozvoljena prodaja I da se preko RP-a resi to, da admine to ne zanima sem ako ne izadje neko iz bolnice sa prime-om. Mi naravno nismo izasli sa prime-om nego smo trazili da izadjemo iz bolnice jer nas je smorila.Naravno mi smo zaboravili bili na te maske i kasnije kad smo shvatili da ih imamo smo dosli na tu ideju da ih prodajemo.) E sad dalje naravno mi smo dosli na tu ideju da napravimo nove naloge I preko njih da prodajemo maske bolnicke. Znali smo da nije dozvoljeno imati dva naloga I da ako nas uhvate admini da necemo proci ne kaznjeno. Druga stvar sto iskreno nismo znali je to da ne sme da se prijavljuje drugi neki naloga na isti social club, da smo to znali ne bi sigurno uradili.Branislava i ja smo u vezi van igre i onda kad ona dodje kod mene ili ja odem kod nje prijavimo se na nase naloge, nismo razmisljali za social club niti znali da je to zabranjeno. Za novi nalog smo znali opet ponavljam svesno smo to prekrsili. Nekoliko dana smo se bili zezali na te naloge nove I prodavali maske.. Kada su nas admini uhvatili nismo bezali od toga. Prvi put kad su nas pozvali da pricamo o tome iskreno da kazem nismo znali sta da radimo pa smo izasli iz igre.. Ali smo se posle pola sata vratili nazad u igru I popricali sa adminima oko toga bez ikakve rasprave I problema. Maske smo vratili odma nije bilo problema ni oko toga, rekli su nam gde smo I sta prekrsili sto smo mi I priznali i rekli sve kako je I sta bilo. Znali smo da cemo dobiti ban ali nismo mislil da cemo dobiti PERMA Ban iz tog razloga sto nismo znali vezano pravilo za social club. Nama je stvarno zao sto se ovo desilo, iskreno nisamo hteli da bude ikakvih problema.. Samo smo hteli malo da se zabavimo I nasalimo sa bolnicom,pd-om, fib-om I nista vise.. Da li postoji ikakava mogucnost da dobijem Unban, nije bitno dal cemo dobiti zabranu ulaska u sve organizacije niti ista slicno. Stvarno mi je krivo I zao sto je doslo do ovoga, obecavam da se nece vise nista tako desiti ovo je prvi put da sam nesto tako napravio, jer nisam znao za social club, da je to strogo zabranjeno. Inace nikad nikog nismo provocirali, vredjali niti ista slicno. Bio bih vam veoma zahvalan kad bi uvazili ovaj moj zahtev za Unban. Priznajemo greske koje smo napravili. Hvala jos jednom u svakom pogledu! Sa postovanjem Tihomir Iljic(5310)!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom