Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pravilo dogadjaja 1.1 id 3267 / id 3992

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
267
Players nickname
Radomir Putnik
Suspect ID
id 3267 id 3992
Date of violation
Feb 19, 2022
Time of violation
7.45 am
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=x1KzjDyyE0E

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
jasno se vidi na snimku kako me obojica jure na eventu i timuju. molio bih za ispravnu odluku i da se ovo kazni
prosli put mi se nije video jedan id, sad sam uspeo da uhvatim oba nekako sa replay lepo se vidi kako me jure a ne pucaju medjusobno :D hvala unapred
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
a naravno da ces da ga ubijes da bi podelili pare sa eventa za 20 hiljada timuju ljudi
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
110
Kaze nije timovanje ovaj mu stoji na haubi a ovaj mu dolazi sa strane i puca ga hahaahahhahaah, bar da ste se potrudili malo da to ne izgleda ovoliko providno
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
Kaze nije timovanje ovaj mu stoji na haubi a ovaj mu dolazi sa strane i puca ga hahaahahhahaah, bar da ste se potrudili malo da to ne izgleda ovoliko providno
i ja kazem to kao pljacka na auto putu hahahahahaahh :D
 

MaliMartin

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
124
Kaze nije timovanje ovaj mu stoji na haubi a ovaj mu dolazi sa strane i puca ga hahaahahhahaah, bar da ste se potrudili malo da to ne izgleda ovoliko providno
pa video ima cut i ne vidi se da su se prije pucali id 3992 i 3267
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
pa video ima cut i ne vidi se da su se prije pucali id 3992 i 3267
ja samo vidim da me zajedno ubijaju a to sta se ko pre pucao to nije moja stvar nek stave njihov pov kao dokaz i cao. ja imam duzi video nije problem
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
pa pucao u mene i pogodio njega a na kraju svejedno mmora da ga ubije posto timuju sto se ti tolko mesas ako mislite da ste u pravu lepo ako kaze admin da postavite pov i to je to
 

MaliMartin

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
124
pa pucao u mene i pogodio njega a na kraju svejedno mmora da ga ubije posto timuju sto se ti tolko mesas ako mislite da ste u pravu lepo ako kaze admin da postavite pov i to je to
pucao tebe, a njemu je dao vise damage nego tebi bravo andrej.
 

Pota

Danas jesi sutra ko zna gde si
Player
Joined
Dec 14, 2021
Messages
110
Svi vi koji kazete da ovo nije teamovanje ne znam dal ste normalni ili ste im prijatelji pa kao vecina da kaze da nije bilo teamovanje pa da se odbije zalba, objasnite mi zasto je onda lik prestao njega da puca ako ga jos nije ubio? Jel mislio da ce mozda vozac da ga ubije? Pustite svoje prijatelje da dobiju jail i to je to.
 

radomir

Player
Player
Joined
Jul 20, 2021
Messages
158
Svi vi koji kazete da ovo nije teamovanje ne znam dal ste normalni ili ste im prijatelji pa kao vecina da kaze da nije bilo teamovanje pa da se odbije zalba, objasnite mi zasto je onda lik prestao njega da puca ako ga jos nije ubio? Jel mislio da ce mozda vozac da ga ubije? Pustite svoje prijatelje da dobiju jail i to je to.
sve se slazem. nek priloze pov ako treba. ja sam bio sam to se vidi
ma neka odlucice admin pa sta bude :D
 

MaliMartin

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
124
Svi vi koji kazete da ovo nije teamovanje ne znam dal ste normalni ili ste im prijatelji pa kao vecina da kaze da nije bilo teamovanje pa da se odbije zalba, objasnite mi zasto je onda lik prestao njega da puca ako ga jos nije ubio? Jel mislio da ce mozda vozac da ga ubije? Pustite svoje prijatelje da dobiju jail i to je to.
nisu mi prijatelji, ali s time da nikad ne znas dal je mislio da ce ga vozac ubit... i na pov se lepo vidi da ga je pucao i da nije teamovanje
 

leox grr

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
137
jasno se vidi na snimku kako me obojica jure na eventu i timuju. molio bih za ispravnu odluku i da se ovo kazni
prosli put mi se nije video jedan id, sad sam uspeo da uhvatim oba nekako sa replay lepo se vidi kako me jure a ne pucaju medjusobno :D hvala unapred
Ovako kada te on blokiro i kada je izaso ovaj drugi lik je njega puca a ovaj tebe pogledaj bolje POV :D :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom