Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Vukasin Legend

Player
Player
Joined
Nov 9, 2021
Messages
129
1. Vaše ime IRL: Vukasin

2. Vaše godine: 17

3. Vremenska zona: GMT +1

4. Prosek online po danu: 5h

5. Vaš Discord : vukasin8562_

6. Vaše ingame ime:Vukasin Jovanovicc

7. Vaš ID : 4644


Dodatne informacije

Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Lider za :The Families


1. Hteo bih da postanem lider jer mislim da sam dovoljno sposoban za taj posao.Moje iskustvo kao Lider Familija ili High comande u famu je dobro i imam iskustva

2. Poznajem dobro pravila kako generalna tako i ghetto pravila i sve sto se tice jedne organizacije
i volim timski rad.Jedina stvar sto je potrebno jednoj grupi jeste dobar vodja i dobra timska igra


3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

U The Families svakom ce se pruziti sansa da bude u organizaciji koji prvo mora znati pravila i postovati projekat i ne raditi nista protiv skripte.

Podici RP na svakom polju i gde bi mnogi ljudi nasim primerom i ponasanjem zeleli da budu u organizaciji i gde bi svoje ponasanje promenili i dali primer drugima kako bi RP jos bolji bio.

Cesto bi organizovali sastanke jel velika organizacija mora da funkcionise na svakom polju.

Sto se tice rankova imam ljude koji su ozbiljni i shvataju ovu organizaciju i moju samu prijavu ozbiljno.

Svako bi morao da zaslizi svoj cin u org oni koji bi trazili ili bi bili neaktivni bez neke odustave automacki bi dobili kick.

Ljudi koji idu na turfove bili bi spremni odma i posle svakog turfa na pc check i svaki clan mora da ima pov snimak.


Naravno za kraj radicemo sve sto jedna kriminalna organizacija moze raditi ne krseci ni jedno pravilo i biti jaka organizacija.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom