Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
5355
Players nickname
John Loco
Administrators nickname
Relja Shayk
Date
Nov 25, 2023
Time
2:30
Proofs
https://imgur.com/a/MaYvsUr

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
Poštovanje Mujo i Abrahame,

Kao prvo kroz nizak ID i kazne mog acc mozete vidjet da imam manji broj kazni nego 99% igraca na serveru, samim time hocu obratiti paznju da sam na serveru od otvaranja te nisam igrac koji krsi pravila.
Pišem ovu žalbu iz razloga jer sam noćas nekad u gluho doba noći dobio ban za generalno pravilo 1.7. Te zamjene su bile rađene unutar familije, u krugu od jako povjerljivih ljudi, te su se biznisi mjenjali kako je kome vise vremenski odgovaralo i kako je ko mogao biti prisutan zbog produkata i same aktivnosti oko tog biznisa.

Zampa Company je familija koja postoji od prvog dana ovog servera i meni kao glavnom lideru bi bilo jako krivo gledati da sav taj trud i imovina stecena preko 2 godine propadne preko noci.
Tu su mnogi clanovi familije koji su dali mnogo, smatram da smo zajednica ljudi koja nikada nije imala problema s drugima te svi pricaju visoko o nama.

Uz vase postovanje trazim unban jer stvarno nisam igrac koji pravi problem niti krsi pravila.
Ovo je prvi put da trazim unban i mozete vidjeti da sam naucio lekciju nakon toga.
U mom RP Zivotu bio sam 2 puta Admistrator Servera , jednom pomocnik Admistracije i tako jedan put Leader Drzavne Organizacije SAHPa
I pitao sam Abrahama Elkhabiba 12.04.2022 jer smijem prebaciti Biznis Prijatelju za Drzavnu Cijenu kao dokaz postavljam vam Screenshot tog razgovora
Ukoliko dode do pitanja za Money wipe, pristajem na brisanje novca sa racuna.
Iskreno se nadam da cete odvojiti malo vremena, procitati i razmotriti zalbu i uzeti u obzir status i nekaznjivanje mog racuna.

Ugodan dan svima koji citaju, a vjerujem da ce ih biti! :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom