Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14515
Players nickname
Malcolm Marshal
Administrators nickname
Relja Shayk
Date
Nov 25, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/QlIAmFT

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Postovanje cenjena administracijo!

Dobio sam ban za 1.7 tacnije za kupovinu biznisa (Gunstore 111) po drzavnoj ceni od 20.000.000$ dana 2023-04-22 od Igija Jokovica. Zelim da obrazlozim razlog tome i ako je ikako moguce smanjim kaznu ili dobijem unban kako bi nastavio sa mnosto prijatelja na serveru da uzivam i provodim vreme i dalje na vasem serveru. Ako vratite logove unazad mozete videti da ja nisam igrac koji krsi pravila i koji radi svakojake ruzne stvari vec covek od 35 godina koji nakon radnog vremena provodi vreme sa porodicom a uvece kada zavrsi obaveze provodi vreme sa prijateljima na vasem serveru i uziva na istom igrajuci se.
Stvari stoje ovako...
Tih meseci mart/april je nasa porodica pristala na spajanje sa tadasnjom porodicom "Hydra" i to je bilo samo iz tog razloga kako bi bili svi zajedno jer se dosta ljudi poznavalo izmedju nasih dveju porodica i imali smo korektan odnos pa da pokusamo i vidimo kako ce ici to spajanje. Spojili smo se jednog dana i sve je islo fino, poceli smo osvajati biznise, bili smo dosta jaki i dogurali do prvog mesta na tabeli sto je i svima bio neki krajnji cilj.
No da se vratim nazad, nasa porodica "Shuxna" funkcionise od prvog dana osnivanja na takav nacin da sav svoj zaradjeni novac mi neki pojedinci koji smo u vrhu stavljamo na porodicni balans kako bi sakupili neki veci iznos i sa njime kupili nekom od nas nekakav biznis iako su u tom trenutku svi biznisi bili nedostizni ja sam sav svoj novac tacnije 150.000.000$ imao ali mi je bio na porodicnom balansu. Nakon spajanja i nekog vremena provedenog zajedno nama je predlozeno da kupimo biznis po ceni od 200.000.000$ (Gunstore 111) tu su igru vodili glavni ljudi iz "Hydre" i predlozili su da ja isti navedeni biznis kupim za drzavnu cenu a da njihov drugi clan uzme sa familijarnog racuna ostatak mojih para. U tom trenutku sam imao kod sebe tih 20.000.000$ za koji sam kupio biznis a 130.000.000$ su podigli sa balansa i ostao je meni dug od 50.000.000$ koji sam do pre par dana otplacivao ljudima iz porodice "Hydra" i otplatio ga. U tom trenutku niko od nas nije ni slutio da je krajnji cilj porodice "Hydra" da uzme novac od nase familije kako bi sebi obezbedili bolji biznis (Carsharing) a zatim napuste nas i ponovo otvore svoju porodicu. Zeleli su i da otplate nasoj porodici tih 150.000.000$ koliko su u tom trenutku uzeli od nas za navedeni biznis a da ja njima vratim biznis, medjutim ja sam zeleo taj biznis i otplatio njima 50.000.000$ i time je zavrsena svaka prica ja sam svojih 200.000.000$ zaradjenjih dao njima i to je ujedno i cena koju sam platio za biznis koji je na mom imenu Gunstore 111.
Kada sam to uradio nije bilo zabranjeno prebacivanje biznisa po drzavnoj ceni vec je to doslo naknadno, ne smatram da nisam kriv, nisam toliko ali nekim delom jesam jer nisam dovoljno razmislio na uradjene korake, nakon godinu dana igre nisam stao da razmislim dobro o svemu tome, bio presrecan sto sebi mogu kupiti biznis ali desilo se to i ispalo je da je greska zato se i ovog puta izvinjavam Administraciji jos jednom i zeleo bih vas zamoliti ovim putem ako je ikako moguce da prodjem sa nekom blazom kaznom, moze i brisanje novca ili sta god ali smatram da je kazna koju sam dobio velika i da sam veoma ispao naivan. Verovatno jeste greska sto sam kupio isti za 20.000.000$ po drzavnoj ceni preko skripte ali zelim da isto tako uzmete u obzir celokupni zbir 200.000.000$ mojih para koje sam ja dao za njega i oprostite sto sam ispao nasamaren od strane nekih igraca i dopustio sebi da mi se ovo desi a ja vam zelim obecati da samnom vise necete imati nikakvih problema i da cu ubudece paziti jos vise i obracati vise paznje na preduzete korake na vasem serveru.

S'postovanjem Malcolm Marshal.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom